Субота, 16.10.2021, 23:15
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБОФорма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 475
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Гороскопи » ЧОЛОВІКИ СТВОРЕНІ ДЛЯ СІМ'Ї. ЧОЛОВІК ЗА ГОРОСКОПОМ
17:46
ЧОЛОВІКИ СТВОРЕНІ ДЛЯ СІМ'Ї. ЧОЛОВІК ЗА ГОРОСКОПОМ
Картинка ЧОЛОВІКИ СТВОРЕНІ ДЛЯ СІМ'Ї. ЧОЛОВІК ЗА ГОРОСКОПОМ
Заміжжя – це серйозний крок, так само як і рішення завести дитину.Підказати правильне рішення здатна і астрологія – до неї варто прислухатися! Отже, які саме чоловіки створені для шлюбу і батьківства? Які знаки зодіаку вони носять?


Чоловіки, створені для шлюбу та батьківства
Овен (21 березня – 20 квітня)

За Овнами здавна закріплена репутація сильних, впевнених в собі особистостей. Незалежний до вдачі, він у той же час буде надійним захистом і опорою, як справжній чоловік. Але у Овнів не відняти їх природної влюбливості, схильності до захоплень, до чого варто ставитися насторожено.

Як вийти заміж за чоловіка-Овна? Неважко сподобатися такому непостійному чоловікові, складніше його втримати. Не варто забувати, що він завжди робить по-своєму. Якщо обраниця не обмежує незалежність чоловіка-Овна, то він буде цінувати в ній це розуміння і, можливо, саме з нею створить сім’ю. Як батько Овен буде для дітей зразком для наслідування – завдяки своїй цілеспрямованості та силі характеру.


Телець (21 квітня – 21 травня)

Тельці – це люди, для яких дуже цінні домашній затишок і тепло. Ці м’які і добрі за характером особистості найчастіше консервативно ставляться до справ сімейних. Це не заважає їм з особливою любов’ю ставитися до дітей. Тельці відрізняються ще й тим, що вони не люблять змін і не готові до рішучих дій.

Як вийти заміж за чоловіка-Тельця? Сміливими й оригінальними пропозиціями серце Тельця не завоювати. З таким чоловіком краще розділити традиційні погляди на сімейне життя, показати себе як практична і господарська дівчина. Надійність цінується Тельцями і може стати основою для майбутнього шлюбу. Однак спокій Тельців нерідко обертається пасивністю – в цьому випадку потрібно брати ініціативу на себе і мотивувати чоловіка до дії.


Близнюки (22 травня – 21 червня)

Розсудливі люди, які не дозволяють почуттю перемогти, – це Близнюки. Це може стосуватися і любовних справ. Усі їхні вчинки продумані заздалегідь, при цьому відношення до життя залишається легким і безтурботним. Прагнення до змін, небажання залишатися на одному місці відрізняють Близнюків.

Як вийти заміж за чоловіка-Близнюка? Розум Близнюків настільки рухливий і швидкий, що вони не помічають почуттів оточуючих, тому не варто докучати своїми переживаннями чоловікові-Близнюку. Їм може сподобатися в жінці раціональний підхід до справ, готовність разом йти назустріч змінам. Така згода між жінкою та чоловіком-Близнюком цілком може привести до заміжжя. Однак, щоб завести дитину, їм знадобиться ще більше часу на роздуми.


Рак (22 червня – 22 липня)

Раки – натури емоційні, які все приймають близько до серця. Вони не звикли ділитися своїми почуттями і рідко кому їх довіряють. Раки також неконфліктні люди, які намагаються уникнути сварок, а сімейними справами керують так, що в будинку завжди зберігається гармонія.

Як вийти заміж за чоловіка-Рака? Раки обходять стороною жінок з сильним, стервозним характером. Ранимі Раки можуть не витримати тиску, на яке здатні інші особистості. Ракам близькі м’які, не запальні жінки, які зможуть зберігати їх душевну рівновагу. Такій дружині вони завжди будуть вірні, а в родині завжди будуть намагатися створити затишок.


Лев (23 липня – 23 серпня)

Леви відомі своїм самолюбством, самодостатністю. Вони відчувають себе лідерами, енергія переповнює їх і змушує безперервно перебувати в русі, ніколи не залишатися без діла. Розпоряджатися, командувати, управляти – ці схильності властиві Левам.

Як вийти заміж за чоловіка-Лева? Від прекрасної статі Леви вимагають поваги, визнання їх авторитету. Поряд з чоловіком-Левом жінка повинна жити за його правилами і миритися з його волею. В цьому випадку Лев буде справжнім главою сім’ї, завдяки якому в будинку завжди буде присутній стабільність, постійність і порядок. Думка Лева як батька також має бути шанована.


Діва (24 серпня – 22 вересня)

Об’єктивним, тверезим поглядом дивляться Діви на життя, в тому числі і на сімейне. Вони працьовиті, стримані, розсудливі і завжди дуже відповідально ставляться до створення сім’ї. Діти не завжди повною мірою відчувають на собі батьківську любов Дів – до них представники цього знака відносяться не дуже-то тепло.

Як вийти заміж за чоловіка-Діву? Вибір дружини для Дів завжди дуже грунтовний, тому дівчина повинна в усіх відношеннях показати себе з кращого боку, на що може піти немало часу. Майбутня дружина не повинна претендувати на місце глави сім’ї – Діва не зможе ужитися з жінкою, яка пригнічує його своїм характером. Однак якщо вибір виявиться вдалим, Діви завжди будуть готові розділяти з дружиною домашні клопоти.


Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Ввічливі і тактовні Терези завжди створюють хороше враження. Це допомагає їм належним чином тримати себе в суспільстві, адже вони не терплять самотності. Завдяки такому способу життя їм легко знаходити спільну мову, йти на компроміс і уникати конфліктів – це особливо важливо в родині, де може бути кілька дітей.

Як вийти заміж за чоловіка-Терези? Сім’я для Терезів – це невід’ємна частина життя, яка повинна з’явитися у кожного. Тому вони не відчувають страху перед шлюбом зі своєю обраницею, яка повинна сподобатися своєю поведінкою в суспільстві, умінням подати себе і спілкуватися на різні теми. Дівчата, які люблять усамітнення, навряд чи створені для комунікативних Терезів.


Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони завжди добре розбираються в людях, завдяки своїй проникливості швидко визначають характер. Вони найчастіше представляють із себе вольових особистостей, які керуються лише своєю думкою. Скритність – ще одна відома риса Скорпіонів.

Як вийти заміж за чоловіка-Скорпіона? З Скорпіонами необхідно встановлювати довірливі відносини, щоб зблизитися і уникнути тієї самої скритності. Якщо дівчині вдасться м’яко подолати відстороненість, якою відрізняються Скорпіони, то такий чоловік побачить в ній терплячу дружину, яка буде йти з ним по життю до кінця.


Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Непостійні, захопливі – такими можна назвати Стрільців. При цьому чоловіки-Стрільці спочатку впевнені в ідеалах сімейного життя, але не завжди відповідають їм в реальності. Однак оптимістичний настрій по життю допомагає їм переживати це і йти далі.

Як вийти заміж за чоловіка-Стрільця? У будь-якого Стрільця викличе захоплення та дівчина, для якої любов і сім’я мають високе значення. При цьому відчуття особистої свободи для Стрільців не менш важливе, тому варто дозволити такому чоловікові відчути себе незалежним у своїх діях. Саме така дівчина буде відповідати вимогам дружини для Стрільців.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Бездоганно правильне життя найбільше необхідне Козерогам. Для них важливі дотримання пристойності, проходження етикету. А в сімейному житті вони цінують традиційні звичаї і порядки, до вступу в шлюб вони ставляться відповідально.

Як вийти заміж за чоловіка-Козерога? Жінка, яка бажає стати дружиною Козерога, повинна бути готова до прийняття патріархального устрою сім’ї. Його погляди, його думка стають незаперечними в такій сім’ї, його світогляд складно змінити. З цим треба примиритися не тільки дружині – належить це і дітям, які, навпаки, сприйнятливі до всього нового.


Водолій (21 січня – 19 лютого)

Завдяки своїй активності Водолії з легкістю заслужено стають главою домашнього життя. Цінність особистої свободи не дозволяє швидко наважитися на шлюб – одруження трапляється тільки при появі глибоких почуттів. За характером вони схильні до оригінальних, незвичайних рішень, які можуть стосуватися і сімейного життя, і виховання дітей.

Як вийти заміж за чоловіка-Водолія? Як творчим і неординарним натурам, Водоліям потрібна дівчина з родзинкою, яка виділяється серед інших як яскрава особистість. Бездіяльність у відносинах буде пригнічувати діяльного Водолія, тому і майбутній дружині потрібно бути не посидючою, а готовою до активності дівчиною.


Риби (20 лютого – 20 березня)

Швидка зміна настроїв характерна для Риб, тому що вони відрізняються особливою чутливістю й емоційністю. Вони вміють співчувати і підтримувати, ніколи не відмовляють у допомозі. У сім’ї і дружині, і дітям буде легко знаходитися поряд з такою людиною, яка відрізняється м’яким характером.

Як вийти заміж за чоловіка-Рибку? З Рибами можна не скупитися на прояв почуттів – вони як сентиментальні натури тільки підтримають розмову про душевні переживання. Рибам подобаються жінки із сильним характером, які здатні вселити в них упевненість в собі. Проте і з ними вони будуть чуйними, розуміючими чоловіками, які люблять дружину всім серцем.

Категорія: Гороскопи | Переглядів: 2440 | Додав: Nata-LI | Теги: характер чоловіка за гороскопом, чоловіки по гороскопу, гороскоп, Як вийти заміж | Рейтинг: 0.0/0

ПАРФУМИ. ДУХИ. ЯК ВИБРАТИ ПАРФУМИ. ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ ПАРФУМІВ
ДЖЕКСОН ЖИВИЙ. КЛІП. ЕКСКЛЮЗИВНЕ ДОМАШНЄ ВІДЕО.
НАСТОЯЩИЙ МІЛІЦІОНЕР. ЦІКАВЕ ВІДЕО
КОЛИ ДИТИНА НЕ ХОЧЕ ЇСТИ. ПРИЧИНИ ВІДСУТНОСТІ АПЕТИТУ
РЕВНОЩІ. КОНФЛІКТ У ПОДРУЖЖІ. КОХАННЯ І РЕВНОЩІ
СЕКС ПІД ЧАС МІСЯЧНИХ. МЕНСТРУАЦІЯ І СЕКС
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]