Прихильники "помадною психодіагностики" вважають, що якщо жінка, офарблюючи губи, не змінює первісну форму заточеного її стрижня, це означає додержання встановлених правил, послідовність, сором'язливість, стриманість.
Якщо помада "сама собою" сточуються під гострим кутом, то її власниця - противниця обмежень, відкрита для спілкування, розбірлива у виборі друзів, є палкою натурою, яка за словом в кишеню не полізе і досить самовпевнена.
Рівномірний закруглення помади за що залишається гострою верхівкою свідчить про те, що для пані найголовніше - дім і сім'я, самотність приносить їй сильне страждання. З іншого боку, вона може бути владної і впертою.
Плоска верхівка помади як візитну картку, говорить про скрупульозності і надійності жінки, яка не зволікає з прийняттям рішень, а за відсутності їх схвалення дуже переживає. високоморального такої особи доповнюється обережністю і посиленою увагою до власної зовнішності і здоров'я.
Не часто, але зустрічається увігнутий верх помади. Господиня її сміла, підприємливі та прискіпливо. У представниць богеми і окультизму помада заточена гостро з двох сторін, ніби викрутка. Вони життєлюбний, допитливі, мають потребу в залученні уваги і обожнюють бути в центрі подій.
Вибір кольору помади, на думку згаданих експертів, теж "говорить": червоний нібито вибирають життєлюбні жінки, рожевий - романтичні, оранжево-червоний - екстравагантні, а перлинні відтінки - кар'єристки. Цікаво, а як бути з тим, що в першу чергу на колірна перевага впливає думка жінки про те, що їй більше личить? .. Ох, вже ця розважальна психологія!
|