Неділя, 17.10.2021, 00:09
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБОФорма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 475
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Про секс » КАМАСУТРА. ЩО ТАКЕ КАМАСУТРА?
15:11
КАМАСУТРА. ЩО ТАКЕ КАМАСУТРА?
Картинка КАМАСУТРА. ЩО ТАКЕ КАМАСУТРА?

Камасутра - це древній індійський текст, який присвячений сфері чуттєвості, емоційності, сексу, насолоди і звичайно ж любові. *IN LOVE*  Ця сфера людського життя в індусів називається кама. Книга «Камасутра» є, свого роду, повним зібранням знань, які накопичилися у індусів у спеціалізованій науковій області камашастри. Автором даної книги є Ватьсьяян, а повна назва його книги - «Ватьсьяяна кама сутра», що перекладається як «Повчання про каму, що належать Ватьсьяяне». Ватьсьяяна жив приблизно в 3-му-4-му століттях н.е. Чесно кажучи, мене ці дані трохи вразили. Індуси, ще в 3-4 столітті вели дослідження в області еротики, сексуальності і насолоди, а в наші дні (кінець 20 - початок 21 століття) ця тема була під грифом табу. Для мене до цих пір залишається відкритим питання: «Чому люди закривалися від теми сексу?».

Тепер трохи про саму книгу Камасутри. Вона складається з 7 розділів, які містять 64 глави, зібрані в 49 частин.

Камасутра має наступні розділи:

  • Введення. Складається з 5 розділів. Розповідає про те, що таке любов взагалі та про її місце в житті кожної людини.
  • Про сексуальне єднання. Складається з 15 глав. У ній знаходиться глибокий аналіз різних типів попередніх ласк, поцілунків, оргазму, сексуальних поз, а також оральний секс, парафілії і ситуації любовного трикутника.
  • Про те, як знайти дружину. У 9 розділах оповідається про догляд за жінкою та весілля.
  • Про дружину. У 8-ми розділах розповідається як слід себе вести дружині.
  • Про дружин інших людей. Складається з 18 глав, в основному про звабу.
  • Про повій. Даний розділ складається з 9 розділів.
  • Таємне наставляння. Складається з 2-х розділів і оповідає про те, як зачаровувати оточуючих і відновлювати потяг.

Ватьсьяна вважав, що є всього 8 способів займатися любов'ю і в кожному із способів по 8 позицій. Тобто, в Камасутрі описується всього 64 сексуальні позиції. Зараз ви напевно скажете: «А як же поза 69?». Насправді пози з такою назвою в Камасутрі немає. Це пов'язано з тим, що розділ «Про сексуальне єднання», в якому описано всі 64 сексуальних пози, в наші дні, з причини своєї популярності, частіше за інших розділів перевидається. Видавці, в гонитві за аудиторією читачів йдуть на всілякі хитрощі - додаючи нові пози, щоб купували саме їх версію Камасутри. Тому, більшість книг про Камасутру далекі від оригіналу, а багато людей навіть думають, що цей один розділ з позами і є вся книга Камасутра. Хоча насправді, сексуальній практиці в книзі відведено всього лише п'ята частина, а самим позам всього 3 розділи. У більшій частині книги пропонуються роздуми про взаємини між чоловіком і жінкою, а також про те як бути гарною людиною. 

Ватьсьяяна кама сутра

Саме дивне, що в Камасутрі заняття сексом називається «божественним єднанням», що йде в розріз з моїми християнськими уявленнями про божественне. Автор книги вважав, що в сексі немає нічого поганого, а ось займатися ним легковажно він вважав гріхом.

Ще один цікавий факт про Камасутру. Пози, описані в оригіналі книги не були ілюстровані, вони згадувалися коротко, а іноді складалися усього лише з назви. Ілюстрації до книги "Камасутра" в основному беруться з монгольського живопису і вийшли з нього в XVI-XIX століттях індійських шкіл і стилів.

Повчання про каму, що належать Ватьсьяяне

Категорія: Про секс | Переглядів: 8723 | Додав: Nata-LI | Теги: камасутра, секс, Секс пози, Зваблення, книга любові, Любов, займатися сексом | Рейтинг: 2.8/6

ЗИМОВІ ПРИКМЕТИ ПОГОДИ
ХАЛВА І ЇЇ КОРИСНІСТЬ
КАВА. ВПЛИВ КАВИ НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ
САЛАТ ЗЕЛЕНИЙ. РЕЦЕПТ САЛАТУ
ЗІ СВЯТОМ ВАС ЖІНКИ!
ВЕСІЛЬНИЙ БУКЕТ. ВИБІР ВЕСІЛЬНОГО БУКЕТУ
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]