Середа, 27.11.2024, 21:16
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО



Форма входу
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 476
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Формула стосунків » МІМІКА - РОЗГАДКА ДУМОК ЛЮДИНИ
17:13
МІМІКА - РОЗГАДКА ДУМОК ЛЮДИНИ
Картинка МІМІКА - РОЗГАДКА ДУМОК ЛЮДИНИ
Не секрет, що люди іноді, нехай навіть і на підсвідомому рівні, маніпулюють мімікою й жестикуляцією, аби справити виграшне для них враження на співрозмовника. "Ключі” до розгадки справжнього стану людини часто можуть мимоволі промайнути у її міміці чи жестах ще до того, як вона встигне одягти відповідну, заготовлену заздалегідь, маску. Хоча б на якусь мить, але істина визирне з очей, торкнеться посмішки чи заметушиться в руках...
Найважливіші сигнали, за якими можна розпізнати старанно приховувані наміри співрозмовника, як вважають дослідники, слід шукати в позі, очах та рухах рук. Хоча й стверджують, що міміку губ трохи легше контролювати, аніж рухи лоба та очей, - фальшива усмішка, що з’явилась на мить раніше чи трохи пізніше, ніж її очікують, або раптово, коли її не очікують зовсім, – викличе підозру та сумніви у щирості співрозмовника. Причому недовіра зростає, коли усмішка залишається на обличчі надто довго (тривалість природної усмішки приблизно 4 секунди). 

Чи не найактивнішу участь у розмові беруть очі. Приблизно три чверті часу в повсякденній бесіді ми дивимось в очі співрозмовнику, відводячи погляд на 1-7 секунд. Тривалий погляд в очі візаві, який у цей час щось розповідає, - зазвичай сприймається як сигнал того, що його словами цікавляться, створює враження підтримки та викликає несвідоме почуття приязні. Той, хто менше дивиться в очі партнеру, – домінує в розмові й, до речі, утверджує свій авторитет. Перехопити естафету бесіди в людини, яка не дивиться партнеру в очі, досить складно.
Аналізуючи те, що відбувається з очима співрозмовника, можна дізнатися, чи правду він говорить. Брехати очима – справа не з легких. Їх вираз майже не піддається свідомому контролю, тому брехуна можна легко викрити. Для більшості людей дивитися в очі тим, кого вони свідомо обманюють, надто складно, тому вони часто та надовго відводять погляд, зовсім відвертаються від співрозмовника, більше, ніж звичайно, кліпають або починають красномовно "бігати очима”. З іншого боку, така поведінка може бути ознакою дискомфорту співрозмовника, а не брехні. Деякі вчені стверджують, що дискомфорт проявляється у звужених зіницях: коли людина дивиться на те, що їй неприємно – її зіниці зменшуються.
Категорія: Формула стосунків | Переглядів: 2892 | Додав: Nata-LI | Рейтинг: 2.8/6

ПОСУДА
ЧАНАХИ. РЕЦЕПТ ПРИГОТУВАННЯ ЧАНАХІВ
НИРКІВ. ДЖУРИНСЬКИЙ ВОДОСПАД. НИРКІВСЬКИЙ ЗАМОК
ЛАРА ФАБІАН. СЛУХАТИ МУЗИКУ ОН-ЛАЙН. ВІДЕО
ПОЦІЛУНКИ ЗА ЗНАКАМИ ЗОДІАКУ. СТРІЛЕЦЬ
М'ЯСО, ПТИЦЯ
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]