П`ятниця, 26.04.2024, 10:26
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО



Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 476
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Порадник » ОРХІДЕЯ. ДОГЛЯД ЗА ОРХІДЕЄЮ В ДОМАШНІХ УМОВАХ
14:59
ОРХІДЕЯ. ДОГЛЯД ЗА ОРХІДЕЄЮ В ДОМАШНІХ УМОВАХ
Картинка ОРХІДЕЯ. ДОГЛЯД ЗА ОРХІДЕЄЮ В ДОМАШНІХ УМОВАХ
Кожну рослину, яка живе в квартирі, потрібно, перш за все, навчитися відчувати. Розповімо про те, як слід піклуватися і доглядати за своїм квітучим, кімнатним улюбленцем – Орхідеєю Фаленопсис (Phalaenopsis – в перекладі з грецького «подібний метелику»).

Орхідея походить з тропічних дощових лісів Індонезії, південного-сходу Азії та Австралії. В природних умовах росте на стовбурах і гілках дерев, чіпляючись за них корінням, на берегах потічків і валунах серед мохів і папороті. А в домашніх умовах життя рослині створює людина.


Догляд за нею не так вже й складний. Орхідея Фаленопсис добре себе почуває в прозорому пластиковому горщику з деревиною в якості грунту. Якщо деревина з часу висадки руйнується, перетворюється на потерть, то рослина взяла з неї все, що можна було взяти і вимагає оновлення грунту.

Збільшувати розміри пластикового горщика потрібно в міру збільшення розмірів самої квітки. Зазвичай пересаджувати слід кожні два-три роки, щоб дати їй зростання і оновлення грунту.

Поливати бажано кип’яченою водою кімнатної температури по одному разу в 2 тижні зверху по периметру ємності деревини, але не самої рослини.

Фаленопсис вимагає постійного підтримання високої вологості повітря усіма можливими способами. Обприскування листя і повітря навколо орхідеї потрібно проводити в режимі самого дрібного розприскування, щоб вода виходила у вигляді "туману” і потрапляла на листя у вигляді "водяного пилу”, а не крапель, які, стікаючи, можуть потрапити в серцевину листя, що призведе до гниття. При обприскуванні вода не повинна потрапляти на квіти.

Щоб уникнути переливу рослини, потрібно спостерігати за горщиком. Якщо на його внутрішній стороні утворився конденсат – значить, в поливі немає необхідності. Якщо горщик сухий і добре проглядається деревина – квітка вимагає поливу.

Пересадка фаленопсиса проводиться раз на 2 роки в грубий, пухкий орхідейний субстрат і прозорий горщик.

Для декоративного ефекту прозорий горщик можна помістити в кашпо і виймати для поливу. Горщик для фаленопсиса може бути також глиняним. Розмір висоти і діаметра горщика повинні бути приблизно однакові. Субстрат для орхідей складається на основі кори і може бути різним. Добре як субстрат для фаленопсиса використовувати соснову кору з діаметром частинок 0,5-2,5 см. На 6 частин кори додай 1 частину перліту і 1 частину деревного вугілля. Якщо у твоїй місцевості дуже жорстка вода, то вугілля не додавай. Можна скласти субстрат для орхідеї з рівних частин сфагнуму, соснової кори і деревного вугілля. Складові для субстрату повинні бути вологими під час пересадки.

Пересадка орхідеї фаленопсис починається з поливу рослини. Якщо горщик для орхідеї легкий, насип для стійкості і дренажу на дно трохи гальки або керамзиту. Зверху насип невеликою гіркою вологий субстрат. Акуратно вийми фаленопсис зі старого горщика. Старий субстрат струси з коренів фаленопсиса. Оглянь коріння. Повітряні корені, що росли поза горщиком, не трогай. Укороти секатором довгі підземні корені, а так само пошкоджені і потемнілі. Постав фаленопсис в середині горщика на гірці з субстрату, акуратно розправивши все його коріння всередині горщика. Поступово підсипай субстрат, утромбовувавши його паличкою або пальцем, струшуючи горщик. Надземну частину не засипай субстратом. Підв’яжи рослину до опори, наприклад металевої палички. На цьому пересадка орхідеї фаленопсис закінчена. Протягом двох тижнів після пересадки щодня обприскуйе рослину. У цей період не поливай орхідею і не виставляй під прямі сонячні промені.

Влітку 2 рази на місяць потрібно додавати добриво орхідей в слабкій концентрації (хворі рослини удобрювати не можна), в інший час року, у тому числі взимку, удобрювати рідко в ще меншій концентрації.

Категорія: Порадник | Переглядів: 34802 | Додав: Nata-LI | Теги: фото, вазони, догляд за орхідеєю, орхідея, квіти | Рейтинг: 2.3/15

СУП-ПЮРЕ З ГРИБАМИ. РЕЦЕПТ ЗУПИ-ПЮРЕ
САЛАТ СВЯТКОВИЙ ЛЕГКИЙ. РЕЦЕПТ І ФОТО
КАЛЕНДАР ВАГІТНОСТІ. ШОСТИЙ ТИЖДЕНЬ ВАГІТНОСТІ. ПОРАДИ ВАГІТНИМ
"ЛЕТО-ЖАРА" КЛИП
САЛАТ З КУРКОЮ І ГРИБАМИ ВЕСНЯНИЙ
10 УРОКІВ ОРАЛЬНОГО СЕКСУ. УРОК 9. УРОК 10
Всього коментарів: 1
1 галя  
0
Добрий день!
отримала в подарунок орхідею.Вона тривалий час красиво цвіла а потім припинила .Я старалась жоглядати за нею за звичайною схемою і кілька тижнів тому помітила, що орхідея випустила пагінець на новий квітконос.Хотіла б поралитись чи можна підживити, хоча б раз на місяць, орхідею, тому що пагінець припинив ріст.
Велике дякую!!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]