Вівторок, 26.10.2021, 05:01
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБОФорма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 475
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Кар'єра » РОБОТА З ПЕРСОНАЛОМ. ПІДБІР КАДРІВ
18:00
РОБОТА З ПЕРСОНАЛОМ. ПІДБІР КАДРІВ
Картинка РОБОТА З ПЕРСОНАЛОМ. ПІДБІР КАДРІВ
Деякі підприємці ще ускладнюють собі завдання, хочуть знайти гарного працівника надовго, але за маленьку зарплату, найчастіше неофіційну. Це не дуже добре - потрібно не тільки платити зарплату, але й підвищувати її з досвідом співробітника і його плідних результатів роботи. Якщо цього не робити, працівник рано або пізно піде, якщо він, звичайно, не дурень. 

 У спробах полегшити собі завдання по підборі персоналу в кожного підприємця прослизає думка: а чому б не залучити до свого бізнесу як найманих працівників родичів, друзів, знайомих. Адже, на перший погляд, дуже вигідний варіант - люди перевірені, з ними завжди можна домовитися. Багато бізнесів-аналітиків все-таки рекомендують утримуватися від подібних прийомів пошуку співробітників. Нібито немає краще способу зіпсувати з ними відносини, чим взяти їх до себе на роботу. Як кінцевий результат - звільнення. Однак, не потрібно бути настільки категоричним й у кожному конкретному випадку краще розбиратися окремо. Та й що стосується звільнення, ця доля осягає здебільшого всіх працівників. По різних причинах, не все-таки можуть працювати вічно на тому самому місці. 

Ви можете залучати до свого бізнесу як персонал родичів, друзів, знайомих у випадку, якщо ці люди мають достатній рівень професіоналізму, відповідальності й мають необхідні для роботи навички. Перед прийомом на роботу проводите з ними співбесіду, де дайте їм зрозуміти, що запитувати ви з них збираєтеся як зі звичайних працівників без поділу на "своїх" й "чужих". Це дозволить вам уникнути подальших образ, конфліктів і т.д.

В інші ж випадках можуть виникнути наступні проблеми.

Взявши на роботу родича (друга, знайомого) ви губите деяку незалежність, оскільки все-таки пов'язані із цими людьми крім роботи.
Родича складніше звільнити, оскільки в цьому випадку відносини можуть сильно зіпсуватися.
Родичі, друзі, знайомі, як показує практика, менше бояться спізнитися, частіше намагаються отпроситься з роботи з порівняння з іншим персоналом.
Як наслідок з попередніх пунктів, у колективі може виникнути поділ на "своїх людей" - особливо наближених до вас, і "чужих" - звичайних працівників, найнятих не "по блаті". Т.е. виникає нерівність у колективі, це знову ж сховані образи, конфлікти й т.д..

Урахуйте, що подібні проблеми можуть поширюватися, якщо ви приймаєте на роботу родичів ваших співробітників і сімейні пари. Т.е. у випадку виникнення проблем з подібним знову прийнятим співробітником ви будете мати проблеми не одним співробітником, а, виходить, із двома. Конфліктні ситуації будуть також тінню лягати на другу людину, що сприяв прийому на роботу свого родича. Причому хвалити те будете завжди одного, а лаяти двох.

Отже, тепер ви можете визначитися, у яких випадках можна залучати до своєї справи родичів, друзів, знайомих. Помнете, які проблеми можуть виникнути. Якщо вам хтось із підлеглих радить прийняти кого-небудь на роботу, поставтеся до цього насторожене й подумайте, чому вам дають таку раду. Можливо, просто хочуть "упорядкувати" свого знайомого або ж дійсно радять професіонала для користі вашого бізнесу.

Категорія: Кар'єра | Переглядів: 1442 | Додав: Nata-LI | Теги: родичі на роботі, робота, Підприємець, підбір працівників, кадри, друзі, Працівник | Рейтинг: 0.0/0

ПРИКМЕТИ ПОГОДИ. НАРОДНІ ПРИКМЕТИ.
10 УРОКІВ ОРАЛЬНОГО СЕКСУ. УРОК 1 ТА УРОК 2
ЛОНДОН. ВІДПОЧИНОК В АНГЛІЇ
КАЛЕНДАР ВАГІТНОСТІ. ШОСТИЙ ТИЖДЕНЬ ВАГІТНОСТІ. ПОРАДИ ВАГІТНИМ
ПРОФЕСІЯ БУХГАЛТЕРА. НАВЧАННЯ, РОБОТА, КАР'ЄРА БУХГАЛТЕРА.
ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ. ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ДОСЛІДЖЕННЯ.
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]