Четвер, 19.04.2018, 22:50
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО


ДЕНЬ ЗАЛІЗНИЧНИКА - 4 ЛИСТОПАДАФорма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 474
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Здоров'я » СТАТЕВІ ВІДНОСИНИ У РАННЬОМУ ВІЦІ. ПЕРШІ СТАТЕВІ ВІДНОСИНИ
14:56
СТАТЕВІ ВІДНОСИНИ У РАННЬОМУ ВІЦІ. ПЕРШІ СТАТЕВІ ВІДНОСИНИ
Картинка СТАТЕВІ ВІДНОСИНИ У РАННЬОМУ ВІЦІ. ПЕРШІ СТАТЕВІ ВІДНОСИНИ
Останні десятиріччя Україна характеризуються несприятливою демографічною ситуацією, яка набула сталого характеру. Сучасне буття населення України супроводжується глибоким порушенням механізму його відтворення, погіршенням не лише кількісних, а й якісних характеристик. Особливе занепокоєння викликає відсутність ознак демовідтворення, що створює певну небезпеку для держави. Згідно з останніми даними ВООЗ Україна займає останнє місце серед країн Євросоюзу за показником природного приросту населення. Звичайно, така ситуація зумовлена особливостями репродуктивної поведінки та репродуктивної мотивації населення (системи дій, відносин та психічного стану особи, що спонукає її до потреби в дітях), яка залежить від економічного та соціальнопсихологічного стану населення держави.
 
Суттєве значення у виконанні дітородної функції має і стан репродуктивного здоров"я. Формування репродуктивної системи - процес тривалий і складний. Адже, за визначенням ВООЗ, репродуктивне здоров"я - це стан повного фізичного, розумового і соціального благополуччя, а не просто відсутність хвороб репродуктивної системи та її порушень.
 
Здоров"я жінки і його невід"ємний компонент - репродуктивне здоров"я - значною мірою визначається умовами її розвитку в утробі матері, в період новонародженості, дитинстві та підлітковому віці. А нині, лише за даними офіційної статистики, майже кожна третя дитина з"являється на світ з відхиленнями в стані здоров"я, а 27 із кожної тисячі народжуються з вродженими вадами.
 
Значне навантаження з проблем репродуктивного здоров"я припадає на дітей підліткового віку та молодь. Згідно з класифікацією ВООЗ термін "підлітки" включає осіб 10-19 років, "молодь" - 15-24 років, "молоді люди" - у віці між 10 та 24 роками.
В підлітковому періоді відбувається біологічний розвиток, починаючи з пубертатного періоду до повної репродуктивної зрілості, а також психологічний розвиток від пізнавальних і емоційних типів дитячого віку до таких дорослої людини і перехід від дитячого стану повної соціально-економічної залежності до будь-якого виду відносної незалежності.
Якщо класифікувати дітей підліткового віку за ознакою статевої зрілості, то більш молодий вік визначається пубертатним періодом, а в старшій віковій групі межі мають більшою мірою соціальний, ніж фізіологічний характер. Згідно з прогнозами експертів ВООЗ питання охорони здоров"я дітей та підлітків досягнуть свого апогею в майбутньому десятиріччі.
Тому репродуктивне здоров"я дітей підліткового віку заслуговує на особливу увагу. Сучасна загальноосвітня школа та репродуктивне здоров"я 33 важливої медичної проблеми, як стан здоров"я, ризик вагітності у них, а також ряду соціальних, економічних та виховних аспектів, що виникають при ранніх статевих відносинах. І одним із першочергових завдань сучасної медицини є охорона здоров"я дівчаток і дівчат - майбутніх матерів.
Адже гармонійний розвиток організму дівчини у дитячому та підлітковому віці багато в чому визначає наступне життя її як жінки як у медичному, так і в соціальному аспектах. Медична допомога, в тому числі гінекологічна спеціалізована служба України, організовані таким чином, щоб забезпечити не лише контроль за станом здоров"я дівчат на різних стадіях розвитку жіночого організму ще задовго до настання дітородного віку, а й популяризацію та розв"язання проблем з питань сексуального і репродуктивного здоров"я. В усіх обласних центрах, великих містах та районних центрах організована робота кабінетів дитячої та підліткової гінекології (482).
В Україні функціонує 7 центрів репродуктивного здоров"я підлітків (Автономна Республіка Крим, Донецька, Одеська, Львівська, Луганська, Запорізька області та м. Київ).
Категорія: Здоров'я | Переглядів: 5570 | Додав: Nata-LI | Теги: Перший секс, підлітки, СТАТЕВІ ВІДНОСИНИ | Рейтинг: 3.5/2

ПОРТУГАЛІЯ
ВАРЕННИКИ З СИРОМ. УКРАЇНСЬКІ СТРАВИ. ВАРЕННИКИ.
ЛЮБОВ ПО ІНТЕРНЕТУ - БЕЗНЕВИННА РОЗВАГА ЧИ ЗРАДА?
ВІДПУСТКА
КОЛИ ДИТИНА НЕ ХОЧЕ ЇСТИ. ПРИЧИНИ ВІДСУТНОСТІ АПЕТИТУ
ЛІС - МІСЦЕ ВІДПОЧИНКУ ДЛЯ ДУШІ І ТІЛА.
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]