Середа, 24.04.2024, 02:21
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО



Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 476
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Харчування » СЛИВА. КОРИСТЬ СЛИВОК. ВІТАМІНИ СЛИВ
12:30
СЛИВА. КОРИСТЬ СЛИВОК. ВІТАМІНИ СЛИВ
Картинка СЛИВА. КОРИСТЬ СЛИВОК. ВІТАМІНИ СЛИВ

Користь слив полягає в тому, що вона дуже добре впливає на таку рису нашого характеру, як спокій. 

Користь слив полягає в тому, що вживаючи їх в їжу – можна робити профілактику таких поширених захворювань як проблеми з судинною системою та нервовою системою.

І, якщо у Вас труднощі з підвищеним або, навпаки, підвищеним тиском, проблеми з судинами – частіше їжте сливи. До речі, ще цей фрукт, як і поки маловідомий екзотичний лічі, добре впливає на внутрішньомозковий кровообіг. З вищесказаним погоджуються також сучасні лікарі та медицина.

Тому, знайте, що здорове харчування – це не болісні дієти, а розсудлива підхід до правильного вибору їжі, наприклад, хороших овочів, а також сухофруктів, таких як: фініки, курага, кумкват, інші. Природно, також потрібно враховувати, що максимальна користь слив буде тоді, якщо Ви будете їх їсти в ранковий і обідній час.

Сильно накидатися на цей плід не варто, а то можете викликати сильний рух у Вашому шлунку і кишечнику. А ось з’їдати близько 150 – 200 грам цілком реально. Знову ж таки, дивіться за індивідуальними запитами вашого організму.

Кому – то буде досить і 50 грам. Тому, в той момент, коли йде дозрівання – її можна їсти стиглої. А в зимовий період можна вживати або вранці, або в обід в сушеному вигляді.

Тепер зупинимося на тому, яка користь слив з точки зору наповнення біологічними складовими. Дієтологи рекомендують її з – за того, що в ній міститься хороший запас вітаміну А, який (Вам, напевно, відомо) сприятливо впливає на зір.

Ще є достатня кількість вітамінів групи В і достатня кількість вітаміну С і Е. Про набір мікроелементів тут можна писати окрему статтю … Скажу тільки, що якщо Вам подобатися цей плід – Ви легко зможе запастися на зиму калієм, міддю, фосфором, магнієм та іншими корисними компонентами. Власне, всі нормальні фрукти можуть забезпечити Вас цими елементами.

Словом, поки зараз на них йде сезон – здорове харчування на кожен день Вам забезпечено, якщо будете її додавати в основний раціон по 100 – 200 грам. А ще, Ви можете зробити деякі запаси на зиму.

Звичайно, запаси Вам знадобляться в тому випадку, якщо Ви збираєтеся зимувати вдома, а не махнути куди небудь на острови, де, наприклад, Вам будуть місцеві жителі розповідати про те як є лічі, або мушмули, або ще що – то. Але, це що – то я відволікся. Продовжуючи скажу, що Ви можете взяти зрілі плоди і видалити з них кісточки.

Далі, їх варто добре промити і дати їм просохнути. Після цього – масу можна щільно покласти бажано в скляну ємність – і закинути в морозилку. Правда, я не знаю, на скільки скло може витримати вашу морозилку.

Якщо сумніваєтеся чи витримає – на крайній випадок ложите в пластикову тару. Діліться Вашими спостереженнями в чому користь сливи та особовому відношенню до цього продукту харчування. А якщо Вам потрібно Зарядное устройство к телефону Вы можете его заказать на сайте Advermouse
Категорія: Харчування | Переглядів: 7521 | Додав: Nata-LI | Теги: Харчування, вплив слив на здоровя, користь слив, вітаміни, слива | Рейтинг: 0.0/0

ДЖАЗ. ДЖАЗОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «Jazz Bez»
ОГІРОК В КОСМЕТИЦІ
РУЛЕТ ЛИМОННИЙ
ПОЦІЛУНКИ ПО ГОРОСКОПУ. КОЗЕРІГ
ЗІ СВЯТОМ ВАС ЖІНКИ!
КОЛИ ТИ НЕ ХОЧЕШ БУТИ ПРОСТО ДРУГОМ
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]