Вівторок, 07.12.2021, 02:42
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБОФорма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 475
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Формула стосунків » РЕВНОЩІ. КОНФЛІКТ У ПОДРУЖЖІ. КОХАННЯ І РЕВНОЩІ
12:18
РЕВНОЩІ. КОНФЛІКТ У ПОДРУЖЖІ. КОХАННЯ І РЕВНОЩІ
Картинка РЕВНОЩІ. КОНФЛІКТ У ПОДРУЖЖІ. КОХАННЯ І РЕВНОЩІ
Почуття будуть панувати над людиною, яка не здатний ними управляти. Вони будуть диктувати йому умови і невблаганно вимагати їх виконання. Якщо ми володіємо ясною головою і тверезим мисленням, то навіть страждаючи від ревнощів або ненависті, ми будемо розуміти, що деякі наші почуття шкодять нам. Що вони ведуть нас до того, чого ми насправді зовсім не хочемо, а саме - до руйнування.
 
Ревнощі - це універсальна емоція, а кожний конкретний випадок має свій неповторний індивідуальний малюнок. Спробуємо зрозуміти, як і коли виникають ревнощі й чому вони проявляються так по-різному.
Ревнощі об'єднують цілий комплекс почуттів, думок, афектів. Страх і гнів, напевно, найсильніші з них, саме вони визначають забарвлення і відтінки стосунків у цій складній ситуації і саме вони провокують несподівані, а інколи і непередбачувані форми поведінки зрадженої людини. Психологи це пояснюють так: коли ми відчуваємо, що залишаємося без кохання і уваги близької людини, розуміємо, що нас зрадили і відвернулися від нас, ми втрачаємо відчуття безпеки, захищеності й відчуваємо страх. Гнів виникає, коли спроби зберегти позицію у стосунках з коханою людиною та повернути її увагу - безрезультатні. Можна сказати, що ми ревнуємо, коли усвідомлюємо, що кохана людина більше нам не належить. Але чому одна людина може змиритися з втратою, а інша переживає біль знову і знову?!
                                                  
Пережити протягом життя один чи декілька конфліктів, пов'язаних з ревнощами, - це досить природно, вважають соціальні психологи. Але потрібно остерігатися, якщо ваші страхи про невірність коханої людини набули неймовірної форми, коли важко думати про щось інше, коли напади ревнощів призводять до неадекватних дій. У крайніх випадках такий стан може призвести до самогубства або до вбивства. Патологічні види ревнощів, перш за все, викликані бажанням володіти іншою людиною і страхом її втратити.
 
Жінки не менш ревниві, ніж чоловіки, просто вони, як правило, більш емоційні - вони виражають почуття набагато легше, ніж чоловіки. Крім того, на відміну від чоловіків, їм цікаво, яка їхня суперниця (реальна чи уявна). Вони хочуть знати про неї все: як її звати, скільки їй років, якого кольору її очі, як вона одягається, чим цікавиться... Чоловіки, у яких переважає раціональне ставлення до життя, схильні менше проявляти свої почуття. Зазвичай, вони довгий час ігнорують будь-яку інформацію, але, зіштовхнувшись з реальністю зради, відчувають себе обдуреними.
Страх втрати кохання і ревнощі більше переживають люди з низькою самооцінкою. Зрада (реальна чи уявна) сприймається ними як доказ їхньої нікчемності - адже в глибині душі вони впевнені, що не варті гарного х ставлення до себе. Найменші підозри і про зраду близької людини знищують їхню гідність. Від ревнощів неможливо вилікуватися, так само, як неможливо вилікуватися від кохання. Ревнощі не можна заперечувати, але не можна не дати їм себе зруйнувати. Навпаки, втрата кохання часто підштовхує людину до змін, до внутрішнього зростання. І допомагає зрозуміти, що в житті, крім хорошого, є багато неприємного, болючого. Втрата кохання і наші ревнощі - це невід'ємна частина життя. Вміння їх переживати - один із показників душевної зрілості.
 
Ревнощі - почуття нормальне. Якщо вони відсутні, то тільки тому, що стали об'єктом потужного тиску. Деякі люди знаходять заміну ревнощам (байдужість), захищаючись від важкого болю з дитинства, відчуття самотності і того, з чим вони так і не навчилися боротися.
                                                                                                           
Вчені вважають, що ворогом номер один для подружніх пар є ревнощі! До такого висновку вони прийшли після проведеного дослідження. Опитавши більше 680 подружніх пар, психологи визначили, що ревнощі руйнують міцні сімейні відносини, які можуть будуватися роками, і дуже часто призводять до розлучень. Американські фахівці підрахували, що кількість розлучень в світі могла б значно знизитися, якщо б не було у людей такого почуття, як ревнощі. До речі, в Україні кількість розірваних шлюбів за останні місяці знизилася на 16%. Психологи сходяться на думці, що звичайні невеличкі ревнощі є необхідними в стосунках, а іноді вони ще більше зміцнюють їх. Але крім цього, є сліпі ревнощі, які часто призводять до трагічних наслідків. Як би не було важко, але вчені рекомендують чинити опір і не піддаватися цьому жорсткому відчуттю!
 
Категорія: Формула стосунків | Переглядів: 2127 | Додав: Nata-LI | Теги: біль, почуття, хто більш ревнивий, зрада, ревнощі і кохання, Байдужість, подружні стосунки, Ревнощі, кохання, жінка і чоловік | Рейтинг: 0.0/0

АСПАРАГУС. ДОГЛЯД ЗА РОСЛИНОЮ
ЕРОТИЧНІ ПОЧУТТЯ
ПОРТУГАЛІЯ
ОВЕН. ПОЦІЛУНКИ ЗА ЗНАКАМИ ЗОДІАКУ. ГОРОСКОП ПОЦІЛУНКІВ
ВИДИ ПОЦІЛУНКІВ. ФРАНЦУЗЬКИЙ ПОЦІЛУНОК
ОН и ОНА
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]