Субота, 16.10.2021, 23:29
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБОФорма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 475
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Сонник » Тлумачення снів
22:58
Тлумачення снів
Картинка Тлумачення снів
Абрикос - Бачити абрикосові дерева означає, що Ви тішитеся ілюзіями. Ваше майбутнє може виявитися не таким вже й безхмарним. Їсти уві сні абрикоси означає, що Ви можете потрапити під поганий вплив. Якщо ж інші їдять абрикоси, то Ви відчуваєте незадоволення від спілкування з тими людьми, які Вас оточують.
 
Метелик - Бачити у сні метеликів - добрий знак. Якщо метелики, пурхають у сні серед квітів і зеленої трави, обіцяє багатство і процвітання. Бачити у сні багато метеликів означає одержання новин від далеких друзів. Для молодої жінки подібний сон передвіщає любов, яка завершиться щасливим заміжжям.
 
Ваза - Якщо Вам приснилася ваза, то наяву у Вас буде можливість насолодитися теплом і затишком домівки. Якщо у сні Ви п'єте з вази, то Вам не уникнути душевних мук через любов, яку Ви повинні будете від усіх скривати. Для молодої жінки сон, у якому їй дарують вазу, означає, що скоро збудеться її потаємне бажання.
 
Газета - Якщо Вам приснилася газета, то Вам слід побоюватися нечистих на руку людей, від дій яких може постраждати Ваша репутація. Якщо Ви самі друкуєте газету, то в найближчому майбутньому Вас чекають нові зустрічі і подорожі. Сон, у якому Ви хочете почитати газету, але з якої-небудь причини у Вас це не виходить, передбачає невдачу в якійсь сумнівній справі.
 
 Дівчинка - Якщо у сні Ви бачите маленьку дівчинку з ангельським виразом обличчя, то наяву Вам належить бути уважним, щоб не потрапити на вудочку, кинуту Вашими ворогами. Побачити уві сні, що вона плаче - означає, що над Вами нависла загроза серйозного захворювання. Якщо Ви терміново не робитимете профілактичні заходи, то все може закінчитися неблагополучно. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе маленькою дівчинкою, символізує, що часом їй хочеться забути про проблеми дорослого життя і прилетіти під батьківське крило.
 
Їжа-Якщо Вам сниться їжа, то такий сон є застереженням від дрібних турбот, які можуть перешкодити здійсненню серйозних замислів. Побачити, що Ви їсте на самоті, - до втрат і смутку, а в компанії - до успіху в спілкуванні та справ. Якщо Вам приснилося, що Ваша дочка забирає тарілку з м'ясом у той час, як Ви ще не закінчили прийом їжі, чекайте неприємностей, пов'язаних підлеглими або залежними від Вас людьми.
 
Дружина - Побачити у сні свою дружину - до невдач у справах і розбіжностей у родині. Якщо дружина незвично ласкава, то чекайте прибутку від деякої важливої ризикованою роботи. Для дружини побачити сон, у якому чоловік б'є її батогом, означає,що нещасливі обставини внесуть розлад у сім'ю.
 
 Зарплата - Якщо Вам приснилося, що Ви отримали зарплату,то Вас чекає успіх у Ваших починаннях. Якщо у сні Ви видаєте зарплату іншим, то Вас спіткає глибоке розчарування. Якщо Вам приснилося, що Вам понизили зарплату, то остерігайтеся конкурентів, які підуть на низькі вчинки, щоб позбавити Вас прибутку. Якщо ж Вам навпаки підвищили зарплату, то цей сон пророкує несподівану прибуток
 
Іграшки - Бачити у сні іграшки - на радість. Однак несприятливий сон, у якому Ви бачите зламані іграшки. Якщо Вам приснилося, як діти грають в іграшки, Вам призначено насолоджуватися сімейними радощами. Сон, у якому Ви розбираєте іграшку або вибираєте іграшки в магазині, означає, що Ви витрачає свої сили на дрібниці, забуваючи про головне. Віддавати уві сні іграшки означає, що Ваші знайомі будуть ігнорувати Вас. Дарувати уві сні іграшки - знак радості, дружніх відносин з колегами.
 
Капуста - Побачити у сні капусту - не віщує нічого доброго. У всіх областях життя Вас очікують дрібні невдачі і проблеми. Бачити уві сні неспілий качан капусти означає, що Вас очікує недовіру в любові і невірність у шлюбі. Якщо Ви зрізаєте доспілої качан капусти, то Вам не варто бути настільки марнотратним, бо Ваша щедрість приведе Вас до розорення.
 
Сходи - Підніматися по сходам - до удачі і щастя, спускатися - до неприємностей у діловій та особистому житті, впасти зі сходів - стати об'єктом заздрості і недоброзичливих помислів. Бачити інших людей спускаються сходами означає, що будуть далеко не кращі зміни в житті. Якщо у сні Ви бачите широку красиву сходи, то Вам судилося багатство і успіх. Якщо Вам приснилося, що ви сидите на щаблях драбини, то це означає, що Ви на шляху до процвітання. Однак не чекайте швидких результатів.
 
Медсестра - Якщо Вам приснилося, що у Ваш дім прийшла медсестра, то наяву Вам слід остерігатися хвороб і конфліктів. Якщо ж у Вашому сні медсестра йде з дому, то Вам буде дано міцне здоров'я на довгі роки. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе медсестрою, означає, що її благочестива співчутлива натура завоює їй повагу оточуючих. Якщо ж вона йде від пацієнта, то в реальному житті вона піддасться на обман.
 
Наркоман - Бачити наркомана - несприятливий знак. Сон, у якому Ви бачите, як наркоман вводить собі дозу наркотику, провіщає Вам хвороба, винуватцем якої будете Ви самі. Якщо Вам приснилося, що Ви або хтось із Ваших близьких став наркоманом, то Вам слід бути готовим до того, що навколишні спробують перешкодити здійсненню Ваших планів.
 
Одіяло - Якщо Вам наснилися рвані брудні ковдри, то бережіться обману і зради. Нові чисті ковдри означають, що Ваші побоювання необгрунтовані й Вас очікує удача.
 
Півень - Сон, у якому Ви бачите півня, є ознакою популярності і слави, однак Вам слід побоюватися марнославства. Бачити бійку півнів означає суперництво і сварки. Сприятливий сон, у якому Ви чуєте ранкове спів півня. Якщо ви самотні, то сон обіцяє Вам швидкий шлюб. Якщо у сні Ви чуєте крик півня в ночі, то остерігайтеся відчаю, яке виснажить Ваші сили.
 
Робота - Якщо у сні Ви напружено працюєте, то наяву Вам слід докласти масу зусиль, щоб домогтися успіху. Якщо Вам сниться, як працюють інші, Вас чекає цікава обіцянка. Якщо Вам приснилося, що Ви шукайте роботу, то будьте уважні і не пропустіть випадок розбагатіти.
 
 Сковорода - Якщо у сні Ви смажите на шипучій сковороді, то в найближчому майбутньому Вам доведеться нелегко. Проблеми виникнуть навіть там, де їх не було раніше. Неблагополучний сон, у якому на перегрітої сковороді спалахує яскравим полум'ям жир. Такий сон передвіщає якісь глобальні катастрофи і конфлікти. Якщо Вам приснилося, що Ви намагаєтеся щось підсмажити і раптом з подивом виявляєте, що сковорода холодна, то будьте готові до обману.
 
Тигр - Якщо у сні до Вас наближається тигр, то будьте готові до того, що наяву Вас будуть переслідувати і мучити вороги. Якщо ж тигр нападає на Вас, то невдачі надовго звалять Вас з ніг. Однак якщо Ви прогнали або убили тигра, то Вам судилося досягти успіху у всіх Ваших починаннях. Бачити у сні тікає від Вас тигра - добрий знак. Ви зможете перемогти всіх ворогів, подолати всі труднощі і зайняти в житті гідне місце. Побачити тигра у клітці означає, що Ви сплутаєте плани своїх ворогів. Сон, у якому Ви бачите шкуру тигра, означає, що незабаром Ви зможете повною мірою насолодитися красою життя.
 
Качка - Бачити у сні качок, що плавають по чистій гладі води, означає, що незабаром Вам мають бути цікаві поїздки, можливо на море. Якщо Вам наснилися білі качки, що гуляють по двору навколо будинку, то в цьому році буде багатий врожай. Сон, в якому Ви полюйте на качок, провіщає зміни, які можуть відбутися у Вашому бізнесі. Бачити підстрелених качок означає, що недруги спробують втрутитися у Ваші особисті справи. Сприятливий сон, у якому Ви бачите що летять качок, оскільки він обіцяє райдужні перспективи у справах. Також Вас будуть радувати слухняні діти і поступлива дружина.
 
Фонтан - Якщо у сні Ви бачите фонтан, бризки якого виграють на сонці всіма кольорами веселки, то такий сон обіцяє матеріальне благополуччя і безтурботне життя. Якщо побачений Вами фонтан ніби оповиті серпанком, то Вам не слід лишком довіряти Вашим знайомим і навіть коханим. Висохлий фонтан означає, що у Вашому житті настає чорна смуга. Для молодої жінки бачити фонтан у місячному світлі означає, що заради примарного щастя вона може пожертвувати реальної радістю і спокоєм.
 
Хот-дог - Якщо у сні Ви їсте хот-дог, то в реальному житті Ви не відрізняєтеся особливої вибагливими, вважаючи за краще практичність. Якщо Вам приснилося, що Ви з огидою дивіться на хот-дог, то наяву Вас очікують проблеми в спілкуванні з оточуючими, пов'язані з Вашою підвищеною вимогливістю. Сон, у якому Ви торгуєте хот-догами, попереджає Вас про те, що Ваша марнотратство може послужити причиною загострення відносин у родині.
 
Цілуватися - Якщо Вам приснилося, що Ви цілуєте мати, то такий сон є сприятливим знаком, оскільки передбачає вдачу. Якщо ж Ви цілуєте брата чи сестру - це до хороших стосунків із друзями і колегами. Цілувати свою кохану в темряві - на осуд і пліток з боку оточуючих, при світлі - до гідного поводження з Вашого боку. Якщо Ви побачили у сні, що Вашу кохану цілує хтось інший, Ви ризикуєте втратити її кохання. Якщо молодій жінці сниться, що її коханий цілує іншу, вона повинна бути готова до розставання з ним. Якщо їй сниться, що вона цілує свого коханого, то це символ пліток, які обплітають її. Якщо Вам приснилося, що Ви цілуєте незнайому жінку, будьте готові до того, що життя залучить Вас у круговорот не занадто пристойних зв'язків. Аналогічним застереженням є сон, у якому Ви цілуєтеся потайки. Це може викликати серйозні неприємності в сім'ї. Поцілувати уві сні свого недруга означає, що в житті Ви зможете знайти шляхи примирення. Цілувати когось в шию - символ пристрасті.
 
Чай - Сон, у якому Ви заварюєте чай, означає, що в реальному житті Ви ризикуєте зробити якийсь непорядних вчинок, про який будете надалі гірко жалкувати. Якщо у сні Ви бачите осад у своїй кружку з чаєм, то наяву Вам буде важко впоратися з любовними розчаруваннями. Якщо Вам приснилося, що Ви хочете вгамувати свою спрагу гарячим чаєм, то чекайте непроханих гостей. Пити чай в теплій компанії означає, що на даному етапі Ви шукаєте не світських задоволень, а стосунків з близькими Вам за духом людьми. Пролити чай означає, що Вас очікують домашні клопоти. Виявити коробочку для чаю порожній означає, що за Вашою спиною хтось розпускає про Вас плітки.
 
 Шампанське - Побачене у сні шампанське - сприятливий знак. Якщо Вам приснилося, що Ви ніяк не можете відкрити пляшку шампанського, то наяву Ваше прагнення до легкого життя постійно натикається на розсудливість близьких. Якщо у сні Ви поперхнулися шампанським, то в реальному житті Ваші необдумані вчинки можуть стати причиною трагедії. Сон, у якому Ви спостерігаєте за грою виблискуючих бульбашок у келиху шампанського, означає, що Вам потрібен відпочинок.
 
Щука - Якщо у сні Ви бачите красиво приготовлену щуку на блюді, то в реальному житті біди і неприємності можна уникнути. Якщо Вам приснилося, що спіймана щука плещеться у ванній, то наяву Ви зможете розкрити підступний задум Ваших ворогів. Сон, в якому щука Вас вкусила за палець, закликає Вас до обережності.
 
Екзамен - Якщо Вам приснилося, що на іспиті Ви забули вчинений Вами матеріал, то наяву Вам не вистачає впевненості в собі і власних силах, що нерідко стає причиною багатьох неприємностей. Якщо у сні Ви успішно здаєте іспит, то не виключено, що в житті Вас вважають невдахою, хоча самі Ви з цим не згодні. Просто у кожного свій шлях і своя шкала цінностей. Сон, в якому Ви користуєтеся на іспиті шпаргалками, означає, що Ви вирішили вступити в якусь авантюру. Якщо Вам вдалося скористатися шпаргалкою, то наяву все обернеться вдало. Якщо ж шпаргалка тільки все зіпсувала, то задумайтеся над виправданість ризику.
 
Яблуко - Побачене у сні яблуко - сприятливий знак. Червоні яблука в зеленому листі - до удачі і процвітання. Стиглі яблука на дереві означають, що прийшов час для активних дій. Однак якщо Ви бачите одне-єдине яблуко на самій вершині, задумайтеся, чи реальні Ваші замисли. Яблука на землі символізують лестощі помилкових друзів. Гнилі яблука - символ марних спроб. Є гнилі або червиві яблука - до невдач.
Категорія: Сонник | Переглядів: 10298 | Додав: Nata-LI | Теги: тигр, яблуко, робота, зарплата, шампанське, сон, їжа, чай | Рейтинг: 2.1/15

RAFAELLO
КАРАОКЕ. УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПІСНЯ "ОЙ, НА ГОРІ ДВА ДУБКИ"
СУП ІЗ ПАНГАСІУСУ. РИБНИЙ СУП. РЕЦЕПТ
ТОЛЕРАНТНІСТЬ. ПОВЕДІНКА ЛЮДИНИ. ЕТИКЕТ
СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВА.
ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. ВИЩА ОСВІТА
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]