Вівторок, 07.05.2024, 11:24
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО



Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 476
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Інформаційний блок журналу РІЗНОМАНІТ

А ВИ ЛИСТИ ДО МИКОЛАЯ НАПИСАЛИ?

Дата професійного свята встановлена Указом Президента від 17.11.1992 № 567/92.

День міліції святкується в Україні щорічно 20 грудня - в день ухвалення Верховною Радою України у 1990 році Закону «Про міліцію», який можна вважати точкою відліку в історії української міліції.

256-й день року

Дата в 2011 р.
13 вересня, вівторок

Програмування поєднує в собі елементи мистецтва, науки, математики та інженерії. У більш широкому сенсі, програмування - процес створення програм, тобто розробка програмного забезпечення.

День програміста - неофіційне свято програмістів, що відзначається на 256-й день року. Число 256 (два у восьмому ступені) вибрано тому, що це кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта.

У високосні роки це свято попадає на 12 вересня, в невисокосні - на 13 вересня.

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відзначається в Україні щорічно у другу неділю вересня, згідно з Указом Президента від 12.08.1993 № 302/93.

Дата в 2011 р. 11 вересня, неділя
 
Україна має давні традиції в сфері видобутку і використання нафти і природного газу.
Промисловий видобуток нафти в Україні почався в XVIII столітті, і вже в 1909 році в Прикарпатті видобувалося 2 млн. тонн нафти. Газова промисловість бере свій початок з введення в експлуатацію Дашавського газового родовища і будівництва першого газопроводу Дашава - Стрий у 1924 році.

 
Інтенсивний розвиток нафтової та газової промисловості пов'язан з відкриттям у післявоєнний період значних запасів нафти і газу в регіоні Дніпровсько-Донецької западини, на Прикарпатті та в Причорноморсько-Кримськiй газоноснiй області.
 
З території України почалися і перші в світі експортні поставки природного газу - вони почали здійснюватися до Польщі з 1945 року. Зараз Україна володіє складною трубопровідною транспортною системою. Її загальна протяжність досягає 37 тис. кілометрів. Через територію країни проходить ряд важливих магістральних трубопроводів стратегічного значення, довжина яких 4,7 тис. кілометрів.

 

День фізичної культури і спорту. Дата в 2011 р. 10 вересня, cубота

Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ Президента від 29 червня 1994 року № 340/94).
 
Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба почали поширюватися в Україні з кінця XIX ст. Всій Європі було відоме ім'я українського борця греко-римського стилю Івана Піддубного.
 
Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд СРСР. Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка (35 світових рекордів), футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов, відмічені «золотим м'ячем» як найкращі футболісти Європи.
 
Визнана у світі і українська школа художньої гімнастики. Зірками цього виду спорту свого часу були Ірина Дерюгіна і Лариса Латиніна, яка завоювала 18 олімпійських медалей (9 золотих, 5 срібних і 4 бронзові) - це найбільше досягнення в історії олімпіад.
 
Всього українськими спортсменами було завойовано більше чотирьохсот олімпійських медалей.
Сьогодні на спортивному небосхилі України сяють нові зірки. Боксерів Володимира і Віталія Кличко, плавчиху Яну Клочкову, гімнастику Ганну Безсонова, легкоатлетку Жанну Пінтусевич, тенісиста Андрія Медведєва, футбо ... Читати далі »

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства. 


Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше-і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий день кожна мама чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поряд, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж до поки видно її дитя.
День знань — це свято зустрічі після довгого літа. Для найменших — першокласників — це день знайомства зі школою. Діти хвилюються, але тримаються чудово, готові до приємної зустрічі з першим учителем, який поведе їх захоплюючою дорогою знань, упевнені, що будуть добре вчитися й радувати рідних гарними оцінками.

"Ти – любов, котра із неба обіймає цілий світ…”

У 1037 році, як каже наш найстаріший літопис , князь Ярослав Мудрий посвятив Київську Русь – Україну – Матері нашого Спасителя, Пресвятій Богородиці. Сьогодні святкуємо Празник Успіння Пресвятої Богородиці.

З давніх-давен Христова Церква радісно відзначає це св"ято . Жаль і радість зливаються в одно у цей святий день представлення Божої Матері, бо свята Церква називає кінець земного життя Пречистої Богородиці не смертю, а сном - Успінням, цим виявляючи віру, що Мати Ісуса Христа, Сина Божого, будучи Всесвятою, тобто вільною від найменшого гріха від першої хвилини зачаття і аж до останньої хвилини її перебування на землі, також була захоронена і від наслідків гріха - смерті та зітління тіла. Той сон - смерть Пречистої були без жодного болю і тривоги, тому одна церковна пісня каже:
«Уснула Мати Божа, уснула і сном блаженним спочила.
Не знала смерті, болю не знала з життям ся легко розстала».
 
Празник Успіння Пресвятої Богородиці ще називають Внебовзяття, тим підкреслюючи той вінець, котрим удостоїлась Божа Матір.
 

 
Вона після Успіння була взята на небо і душею і тілом ... Читати далі »

У житті кожної нації є події, які визначають подальшу її історію, сенс буття, її місце в світовому просторі. Є такі події і в нас, українців. Одна з них – проголошення Верховною Радою УРСР 24 серпня 20 років тому Акту про Незалежність України. Ця знаменна дата увійшла в наші серця не просто як День народження держави, а передусім – як світле свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, мужньо боролися за утвердження державності.
 
24 серпня 1991 року збулася одвічна мрія українського народу: він здобув державу. А водночас і чудовий історичний шанс розбудувати її заможною, здоровою, красивою, справедливою, демократичною європейською країною. А для цього кожен громадянин, усвідомивши справжню ціну свободи та власну причетність до історії, має по-особливому відчувати свою відповідальність перед днем прийдешнім, а відтак і долею наступних поколінь.

У День Незалежності бажаємо Вам, шановні земляки, бути гідними нашої історичної слави й нашого величного майбутнього. Бажаємо Вам внутрішнього натхнення, гармонії, миру в Ваших домівках, чистоти в помислах, благородства у вчинках, порозуміння, поміркованості, правди, щирих та надійних друзів і однодумців. Переконані, з цими складовими шлях до добробуту та процвітання буде значно коротшим та легшим.
Нехай цей святковий день стане ще однією нагодою для консолідаці ... Читати далі »

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »