Четвер, 09.05.2024, 12:16
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО



Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 476
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Інформаційний блок журналу РІЗНОМАНІТ

День медичного працівника — професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України.

Відзначається щорічно у третю неділю червня.

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня - у день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році в Міжнародну федерацію журналістів. (Указ Президента України від 25.05.1994 № 251/94)

День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти нашого життя.


Зелені свята – традиційне свято українського народу, яке пов'язане зі створенням світу. Вважається, що в цей день Бог створив Землю і засіяв її зеленню. Трійцю ще прийнято називати Трійцею або П'ятидесятницею. Напередодні цього дня, українські будинки прикрашаються зеленню ("маються", від слова "май").

Свято символізує собою початок літа, день прославлення процвітаючої природи, найзеленіше свято у році! Люди несуть додому святкові букети, щоб прикрасити ними свої будинки.

Трійця по праву вважається одним з найбільш шанованих і улюблених свят у православних християн. Довгоочікуване літо вступає в свої права, воно дарує нам сонячний і радісний настрій, багато усмішок на кожен день! А головне, скрізь в повітрі чути аромати свіжих трав – пряний чебрець і запашний любисток, гіркий полин і терпкий аїр, освіжаюча м'ята ...

Свято у 2012 році припадає на 3 червня, неділя


На сороковий день після Воскресіння Бог забрав Ісуса Христа на небо. До цього Він ходив ще по землі, періодично являючись своїм учням.

Христос вознісся на небо на Єлеонській горі, яка знаходиться недалеко від Єрусалима. Свідками цього дійства були ті ж апостоли і Богородиця. Це описується у Євангеліях від Марка і Луки, також в Діяннях Святих Апостолів.

Сьогодні останній день, коли християни вітаються один з одним словами: «Христос Воскрес – Воістину Воскрес». Після цього вже вітаються традиційно: «Слава Ісусу Христу – Слава навіки Богу».

Як зазвичай на кожне свято є свої прикмети. Не оминають вони і Вознесіння. Зокрема:

Якщо на Вознесіння хороша погода – цього річ буде добрий врожай, якщо навпаки – поганий.


12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно він був заснований тільки в 1971 році.

День медичної сестри відзначається з моменту об'єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію - міжнародну раду медичних сестер.

Вперше служба сестер милосердя була організована під час Кримської війни англійкою Флоренс Найнтінгейл. Тоді й сформувався стійкий стереотип: медсестра - це санітарка, яка виносить з поля бою поранених або стоїть біля операційного столу.



Квітує травень, одягнувши білі шати,
І сонце з неба зігріва.
Святіше з слів це слово – мати,
Що промовляють всі уста!
Складаємо у серці вдячність і пошану,
Схиляєм голову з любов’ю до всіх Вас.
Як добре й радісно на світі мати маму,
Яка на світ цей привела всіх нас!
Спасибі за ласку, за щире тепло,
Недоспані ночі, турботу й добро.
Матерям здоров’я зичимо щиро,
Любові і радості, злагоди й миру.
За все, що ми маємо й будемо мати,
Вдячні ми тій, яку звемо – МАТИ!
 


Нехай це велике свято принесе нам віру в майбутнє,

наповнить серця надією і милосердям та поєднає у

спільному прагненні до миру та злагоди.


Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя і щастя, квітучих весен

під мирним небом на довгі літа, успіхів і творчої наснаги у справі відродження нашої

великої мирної та свободолюбної держави, в ім'я народу.

Нехай у наших звершеннях збудуться всі прагнення тих, хто нерідко ціною свого життя

відстоював наше мирне сьогодення.

У неділю, яка має назву «Неділя Мироносиць» Церква звертає увагу на жінок, котрі першими стали свідками воскресіння Ісуса. 

Чому жінки першими взнали про воскресіння?

А хто, як не жінка чекала воскресіння? Воскресіння повернуло достойність жінки?

Гірка правда про перший гріх, на який спокусилась перша жінка, постійно принижувала всіх жінок. Жінка вважалась проклятою, бо через неї прийшло прокляття. Вона багато терпіла, щоб повернути для себе благословення. Зауважмо, що у тодішній культурі жінка навіть не входила у кількість присутніх людей.

З приходом Христа все змінюється
Жінка віднаходить своє благословення через віру в Сина Божого. І саме через жінку Бог виявляє свої величні діла.

Від жінки прийшов Спаситель. Через жінку сталось перше чудо на весіллі в Кані Галилейській і виявилось Божество Ісуса Христа. Жінка стала прикладом глибокого навернення в особі Марії Магдалини. На прикладі Марії, сестри Марти, жінка стала взірцем віри, яка народжується через слухання. Жінки стали символом вірності, бо залишились біля хреста до кінця.

Ось бачимо, як новозавітні жінки відновили через віру в Ісуса Христа образ достойної жінки. Кожна жінка, котра наслідує приклад жінок Нового завіту стає мироносицею – тобто тією, котра несе мир – «Мир Божий».

« 1 2 3 4 ... 8 9 »