П`ятниця, 20.04.2018, 12:56
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО


ДЕНЬ ЗАЛІЗНИЧНИКА - 4 ЛИСТОПАДАФорма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 474
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Формула стосунків » ВІДНОСИНИ В РОДИНІ. КОНФЛІКТИ ПОДРУЖЖЯ. ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ У СІМ'Ї
14:39
ВІДНОСИНИ В РОДИНІ. КОНФЛІКТИ ПОДРУЖЖЯ. ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ У СІМ'Ї
Картинка ВІДНОСИНИ В РОДИНІ. КОНФЛІКТИ ПОДРУЖЖЯ. ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ У СІМ'Ї

Шлюб та благополучна сім’я — одні із факторів, які впливають на тривалість життя. Вчені довели, що одружена людина може до своєї тривалості життя додати ще 5 років, а неодружена — з кожних 10 років, які прожила самотньою, вираховувати по одному року. Втім, для сімейного життя недостатньо тільки кохання та бажання бути разом. Шлюб — це постійна щоденна праця над своїми стосунками. І якщо у певний момент хтось втомиться їх будувати, може статися так, що келих кохання дає тріщину, і все рухається до розлучення.

І збираються люди ввечері не щоб побути разом, поговорити один з одним, а біля телевізора, щоб разом помовчати.

Так починає роз'їдати сімейні відносини іржа відчуженості. Бідніє побутової розмовну мову. І це невміння спілкуватися один з одним веде до руйнування сім'ї.

Слід пам'ятати, що нестача спілкування веде до відчуження подружжя. Спілкуючись же, вони поступово починають розуміти один одного все краще і краще. Основними елементами культури спілкування є: співпереживання, терпимість, поступливість, доброзичливість. І в цьому не настільки важливі теми розмов, а важливо чути людини і бути почутим.

Культура спілкування чоловіка і дружини істотно впливає на частоту розбіжностей і нерозуміння в сім'ї. Однією з основних причин загострення відносин виступає, невміння подружжя конструктивно вести себе в проблемних ситуаціях. У будь-яких зіткненнях ставити свою позицію вище іншого.

Основна ж якість у спілкуванні - це вміння визнати цінність іншого, навіть при розбіжності позицій. Постарайтеся зрозуміти і прийняти, що говорить вам ваша кохана людина. Може це дуже важливо для нього зараз.

Психологи обгрунтовано стверджують, що конфліктні стосунки в сім'ї зазвичай є наслідком елементарного егоїзму подружжя, їх небажання думати про коханого. Свої інтереси і капризи виставляти на перший план.

Відсутність же взаєморозуміння в сім'ї призводить до пригніченості, відчуженості, до погіршення психологічного і фізичного стану, значного зниження працездатності людини. І як наслідок погіршення взаємин, віддалення від партнера. А це призводить і до руйнування сім'ї.

І ці конфлікти так само призводять до нервово психічних розладів, ось вже подружжя не може стримуватися, грублять або плачуть. А, наговоривши безліч різних неприємних слів, змушені слідувати сказаному. Але ж це було вимовлено вгорячах, і не продумано. Ось так і самі себе змушують на не адекватні вчинки, про які потім самі ж і шкодують.

Але ж варто було спочатку прислухатися до проблеми близької людини - і потім не треба було б розплачуватися своїми нервами, здоров'ям, погіршенням самопочуття, настрою і емоційного фону в сім'ї.


Категорія: Формула стосунків | Переглядів: 1517 | Додав: Nata-LI | Теги: проблеми в родині, конфлікти в родині, вирішення проблем, шлюб, сварки, родина, Чоловік, кохання, дружина, егоїзм | Рейтинг: 0.0/0

АБРИКОСИ. КОРИСТЬ АБРИКОСІВ. ВІТАМІНИ У АБРИКОСАХ
ГІЛКИ ЯЛИНИ ЧИ СОСНИ - ДЖЕРЕЛО ВІТАМІНУ С
САЛАТ ШУБА. РЕЦЕПТ САЛАТУ "ШУБА" АБО "ОСЕЛЕДЕЦЬ ПІД ШУБОЮ"
ПРИКМЕТИ НА ВОДОХРЕЩА. ПРИКМЕТИ НА ЙОРДАН
КІПР. ПАФОС. ВІДПОЧИНОК НА КІПРІ
ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. ВИЩА ОСВІТА
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]