Четвер, 19.04.2018, 23:02
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО


ДЕНЬ ЗАЛІЗНИЧНИКА - 4 ЛИСТОПАДАФорма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 474
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Формула стосунків » ВІД ЛЮБОВІ ДО НЕНАВИСТІ ОДИН КРОК. СТОСУНКИ ЧОЛОВІКА І ЖІНКИ.
13:20
ВІД ЛЮБОВІ ДО НЕНАВИСТІ ОДИН КРОК. СТОСУНКИ ЧОЛОВІКА І ЖІНКИ.
Картинка ВІД ЛЮБОВІ ДО НЕНАВИСТІ ОДИН КРОК. СТОСУНКИ ЧОЛОВІКА І ЖІНКИ.
Всі ми проходимо за своє життя декілька стадій розвитку. Як по Шекспірові. Пам'ятаєте його монолог, де він вказує, що жінки і чоловіка проходят 7 рівнів розвитку за все своє життя. Це ж властиво і любовним стосункам. Комусь доводитися пережити всю гамму відчуттів, починаючи від початку стосунків і закінчуючи «давай старіти удвох», хтось перескакує через якісь рівні, інші ж зупиняються на півдорозі і розходяться. У стосунках прийнято виділяти 5 рівнів їх розвитку, і кожному з них властиві свої плюси і мінуси, тому вважаю, що не варто більш зволікати, і варто перейти безпосередньо до того, як розвиваються любовні взаємини між людьми.
 
Стадія 1. Романтика. Цукерки, букети, романтичні стосунки, метелики в животі від чекання зустрічі, перший секс, багато спонтанного сексу, бажання весь час бути поруч. Потрібне підкреслити або дописати. Саме про цей період вигадують вірші і співають в піснях. Деколи, провівши з партнером декілька років, хочеться знову відчути все це любовне сум'яття. Ви ніяк не можете надивитися один на одного. Ваше сексуальне життя повне нових відчуттів і вражень. Ви сподіваєтеся, що все буде добре, і житимете довго і щасливо, поки ... Ну, загалом, довго і щасливо. Тривати ця стадія зазвичай від 1 місяця до напівроку. Але на цій стадії ще не зрозуміло з ким ви зустрічаєтеся. Тому не варто будувати дуже грандіозні плани. Хай все йде своєю чергою. Адже навіть після цієї стадії, стосунки можуть різко закінчитися, і ви можете виявитися з розбитим серцем. Перш, ніж планувати ваше спільне «довго і щасливо» взнайте трохи краще партнера.
 
Стадія 2. Повернення в реальність. В цей час ви починаєте усвідомлювати, що ваш ідеальний партнер не настільки ідеальний (до речі, він приходить до того ж виводу). Починається вона зазвичай через три - шість місяців після знайомства. Ви можете скільки завгодно довго перебувати на цій стадії і кожного разу заново відкривати вашого обранця, його хороші і погані сторони. І, усвідомлюючи той факт, що ви зустрічаєтеся, перш за все, з живою людиною. У цей період ви можете, нарешті, прийти до розуміння того, чому ви все-таки хочете бути разом. А також - це період, коли вас можуть почати дратувати деякі риси вдачі вашого супутника. Але не варто лякатися і приймати поспішні рішення, адже ви починаєте повертатися в реальність зі світу марень. А це завжди неприємно. Просто спробуйте прийняти вашого чоловіка таким, яким він є, якщо ви вважаєте це потрібним. Пам'ятаєте, він робить те ж саме відносно вас. Зараз самий час спробувати тверезо оцінити ваші стосунки і вашого партнера і чесно признатися собі чого ви хочете.
 
Стадія 3. Прийняття Це логічне продовження другої стадії. Цілком можливо, що ви вже настільки близькі, що ходите в присутності один одного в розтягнутих светрах, або легко можете закінчити один за одного пропозицію, вам затишно і комфортно разом. Ви вже досить дізналися один про одного, щоб назвати ваші стосунки безпечними. Не потреби постійно виробляти враження, ви поступово звикаєтеся один з одним. Важливим аспектом стосунків ставати спілкування, як ключ до взаєморозуміння і безконфліктному рішенню проблем. Зазвичай на цій стадії або наважуються з'їхатися або одружитися. Все, що ви робите зараз, ви робите не тому, що так треба, а тому, що вам так хочеться. Крім того, ви починаєте мінятися, притиратися і в цьому теж є свої позитивні моменти. Тепер вам періодично доводитися радитися з вашим партнером, приймаючи ті або інші рішення. І тут на перше місце виходить питання: «Наскільки багато між вами загального?». Чи загальні у вас інтереси, плани на життя і тому подібне. У цей період висока вірогідність того, що ви (вас) сприйматимете те, що у вас є як даність, перестанете дарувати один одному маленькі і великі радощі, припините залицятися один за одним. Звідси з'являється ризик загасання стосунків. Вчитеся спілкуватися, не копите в собі незадоволеність, шукайте дорогу до взаєморозуміння. Не чекайте, що ваш партнер стане телепатом і вгадуватиме про що ви думаєте. І не забувайте цінувати один одного.
 
Стадія 4. Протистояння. В цей період більшість пар розлучаються. Елемент протистояння існує в кожній парі більшою чи меншою мірою. Корінь зла лежить в діленні території. Починається ця стадія, як тільки ви більш менш притерлися один до одного. Тут є дві можливі дороги розвитку подій. Перший, найпростіший, розлучитися. Але, де упевненість в тому, що через полгода, ви не затужите за своїм екс-бойфрендом, або не прийдете до виводу, що він був любов'ю всього вашого життя. І друга дорога - боротися. Справжні стосунки - не просто, і в них не завжди все буває однозначно і просто. Тому після чергової сварки подумайте, що ви чекаєте від цих стосунків, чи потрібні вони вам. Ключем до налагодження контактів є спілкування. Якщо, щось не подобається, говорите, не варто чекати, поки ваша половина здогадається про те, що з вами відбувається і, що вам не подобається. Чоловіки і жінки з різних планет, і рідко вони розуміють один одного без слів. Навіть у поганому завжди є позитивне. Цей етап представляє для вас коштовний досвід. Якщо ви пройдете через стадію протистояння і залишитеся разом, значить, ви дійсно любите один одного, більш того, ви станете терпимішими і терплячими, навчитеся справлятися з гнівом і люттю. І коли буря пройдет, ви з посмішкою згадуватимете важкі моменти у ваших стосунках. Що є причиною сварок? Правильно, різне виховання і різні погляди на життя. Неповага чужих інтересів приведе вас до розставання. Бувають випадки, коли від цього стає краще всім, а буває і таке, що потім шкодуєш про те, що не прислухався, не допоміг, не пішов на поступки. Знову ж таки тут питання про те, чи потрібні вам стосунки чи ні. Є люди, які хочуть знайти спочатку ідеально відповідних партнерів. Але таких не буває. І завжди знайдеться точка протистояння. Головне пам'ятаєте, що сваритися це нормально. І всі ми через це прошлі і ще проходіть. Якщо, ви не розлучилися після цього важкого етапу, то у вас попереду другий медовий місяць.
 
Стадія 5. Возз'єднання. Якщо ви пережили військові дії і не зненавиділи один одного, то можна сказати, що ви емоційно виросли. Ваша любов стала зрілішою і грунтовнішою. Вас багато що зв'язує, і ви все ще упевнені в тому, що вам дуже повезло, що ви знайшли один одного. Настає стан спокою, і ви приходите до думки, що сваритися вам було не через що, що вся виконана над собою робота коштувала результату. Це не означає, що ви більше не сваритиметеся, але це означає, що ви стали ближчими. Ви відчуваєте всепоглинаючу любов і прихильність до свого партнера, деколи ви можете рахувати себе повністю щасливою людиною. І вам потрібно лише додати в стосунки трохи романтики, воскресити запал відчуттів. На цій стадії їх практично немає. То хіба, що люди приходять до розуміння, що їм треба в собі щось змінити, але вони або не знають, що або просто боятися це робити. Продовжуйте зростати разом і по-окремості. Пізнавайте себе. Знайдіть для себе захоплення: танці, спорт, і тому подібне. Не обов'язково, щоб хобі було загальним, поважно просто допомогти собі ще трохи підрости. Влаштуйте собі другий медовий місяць, або два, або три.
 
Це далеко не все. Що може статися. Наше життя - черги хорошої і поганої. Рідко якій парі удається звести до мінімуму останнє. Але на шляху до «Жили довго і щасливо...» зазвичай лежить багато перешкод: народження дитяти, яке не лише зближує, але і дає додаткове навантаження, з яким не всі можуть впоратися; криза середнього віку і так далі. Всі 5 стадій мають властивість повторюватися впродовж всього нашого життя в тій або іншій послідовності. І це нормально. Головне пам'ятати, що знегоди роблять нас сильнішими, мудрішими і, якщо удається їх пережити разом, ще ближче один до одного.
Категорія: Формула стосунків | Переглядів: 2989 | Додав: Nata-LI | Теги: взаємини між людьми, стосунки чоловіка і жінки, від любові до ненависті один крок, романтика, Любов, 7 рівнів розвитку, секс | Рейтинг: 2.0/2

СЕКС ПІД ЧАС МІСЯЧНИХ. МЕНСТРУАЦІЯ І СЕКС
КОЛИ ТИ НЕ ХОЧЕШ БУТИ ПРОСТО ДРУГОМ
ОВЕН. ПОЦІЛУНКИ ЗА ЗНАКАМИ ЗОДІАКУ. ГОРОСКОП ПОЦІЛУНКІВ
ЄВРО 2012. ЛЬВІВ
ЛЮБОВ ПО ІНТЕРНЕТУ - БЕЗНЕВИННА РОЗВАГА ЧИ ЗРАДА?
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТОМАТОЛОГА. ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]