Середа, 25.04.2018, 06:40
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО


ДЕНЬ ЗАЛІЗНИЧНИКА - 4 ЛИСТОПАДАФорма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 474
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Про секс » СЕКС І ПСИХОЛОГІЯ
11:38
СЕКС І ПСИХОЛОГІЯ
Картинка СЕКС І ПСИХОЛОГІЯ
У психології статевий потяг людини одержав назву лібідо. У процесі розвитку лібідо проходить ряд етапів. У віці 7-10 років виникає платонічний статевий потяг - з'являється інтерес до осіб протилежної статі, що часто не носить усвідомлюваного сексуального характеру (дитяча закоханість), бажання бути з ними разом, духовно спілкуватися, бажання привернути їх увагу, що переростає в бажання подобатися і кокетливу поведінку.
 
Звичайно в юнацькому віці пробуджується еротичний статевий потяг - бажання не тільки духовного, але і тілесного контакту, ніжності, ласки і лише пізніше виникає сексуальний потяг - потяг до статевого акту. Еротичний потяг достатньо виражено в більшості чоловіків і жінок, потяг же до статевого акту більш виражено в чоловіків. У більшості жінок потяг до статевого акту з'являється лише після того, як вони випробували статеве задоволення (оргазм), однак у 20% дівчин воно відзначається вже у віці 16-18 років, до початку статевого життя. Для більшості ж дівчин 16-18 років характерне почуття закоханості, прагнення до пошуку друга-шанувальника, мрії про зустрічі, прогулянки, платонічне залицяння, а не про статеву близькість.
 
Фізіологічно в багатьох дівчин статевий потяг досягає свого повного розвитку лише до 26-28 років, максимум - 28-30 рокам і тримається на цьому рівні приблизно до 60 років. Рівень статевих гормонів (естрогенів) значною мірою визначає рівень збудливості статевих центрів і силу статевого потягу.
 
На відміну від тварин у людини формується високе почуття любові. У його виникненні, крім статевого потягу, беруть участь і вищі емоції, зв'язані з відношенням до людини як до особистості (наприклад, до чоловіка - як друга, можливого батька дітей), з оцінкою не тільки фізичних, але і моральних якостей.
 
Що ж є збудниками статевого потягу? Одним із джерел виникнення сексуального почуття в маленьких дітей є дотик до оголеного тіла, до своїх статевих органів (випадково чи навмисно), до тіла батьків. З віком тяга до оголеного тіла стає усе більш усвідомленою, і зовнішніми збудниками тепер уже можуть стати запах, рухи, вираз очей, одяг, предмети, що належать сексуально привабливому об'єкту, а також герої книг і творів образотворчого мистецтва, кінофільми, телепередачі і багато чого іншого. Під їх впливом виникає емоційний стан гострої статевої потреби - статевий тонус, або так звана статева домінанта.
 
Статевий потяг визначається багатьма зовнішніми і внутрішніми причинами. Якщо внутрішні подразники, наприклад статеві гормони, підготовлюють статевий акт тим, що викликають неконтрольований свідомістю статевий потяг, то зовнішні фактори (предмети, еротичні образи, переживання, присутність статевого партнера і т.д.) викликають або підсилюють статеве збудження. Психоеротична настроєність є могутнім фактором виникнення статевого потягу та його регуляції.
 
Прекрасним почуттям, що піднімає чоловіка і жінку над тваринним статевим інстинктом, є любов. Зовнішній вигляд коханої людини, її рухи, міміка, одяг, інтонація голосу, поступ, жести - буквально усе може стати збудником статевого потягу.
 
 
Категорія: Про секс | Переглядів: 2030 | Додав: Nata-LI | Теги: збудники статевого потягу, психологія сексу, статеве збудження, секс | Рейтинг: 2.3/3

ДОЛИНА НАРЦИСІВ. ХУСТ. ЗАКАРПАТТЯ.
ТОРГ НАПОЛЕОН. РЕЦЕПТ І ПРИГОТУВАННЯ ТОРТА
ШЛЮБ. ПОДРУЖНЄ ЖИТТЯ І ЙОГО МИСТЕЦТВО
РІЗДВЯНА ВЕЧЕРЯ У КАТОЛИКІВ. СВЯТА ВЕЧЕРЯ. СВЯТКУВАННЯ КАТОЛИЦЬКОГО РІЗДВА У СВІТІ
УКРАЇНСЬКІ ГОЛУБЦІ З М'ЯСОМ. РЕЦЕПТ УКРАЇНСЬКИХ ГОЛУБЦІВ
КАРТОПЛЯНІ ЗРАЗИ З ГРИБАМИ. РЕЦЕПТ І ФОТО КАРТОПЛЯНИХ ЗРАЗІВ
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]