П`ятниця, 29.03.2024, 12:17
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО



Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 476
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Формула стосунків » МІМІКА - РОЗГАДКА ДУМОК ЛЮДИНИ
17:13
МІМІКА - РОЗГАДКА ДУМОК ЛЮДИНИ
Картинка МІМІКА - РОЗГАДКА ДУМОК ЛЮДИНИ
Не секрет, що люди іноді, нехай навіть і на підсвідомому рівні, маніпулюють мімікою й жестикуляцією, аби справити виграшне для них враження на співрозмовника. "Ключі” до розгадки справжнього стану людини часто можуть мимоволі промайнути у її міміці чи жестах ще до того, як вона встигне одягти відповідну, заготовлену заздалегідь, маску. Хоча б на якусь мить, але істина визирне з очей, торкнеться посмішки чи заметушиться в руках...
Найважливіші сигнали, за якими можна розпізнати старанно приховувані наміри співрозмовника, як вважають дослідники, слід шукати в позі, очах та рухах рук. Хоча й стверджують, що міміку губ трохи легше контролювати, аніж рухи лоба та очей, - фальшива усмішка, що з’явилась на мить раніше чи трохи пізніше, ніж її очікують, або раптово, коли її не очікують зовсім, – викличе підозру та сумніви у щирості співрозмовника. Причому недовіра зростає, коли усмішка залишається на обличчі надто довго (тривалість природної усмішки приблизно 4 секунди). 

Чи не найактивнішу участь у розмові беруть очі. Приблизно три чверті часу в повсякденній бесіді ми дивимось в очі співрозмовнику, відводячи погляд на 1-7 секунд. Тривалий погляд в очі візаві, який у цей час щось розповідає, - зазвичай сприймається як сигнал того, що його словами цікавляться, створює враження підтримки та викликає несвідоме почуття приязні. Той, хто менше дивиться в очі партнеру, – домінує в розмові й, до речі, утверджує свій авторитет. Перехопити естафету бесіди в людини, яка не дивиться партнеру в очі, досить складно.
Аналізуючи те, що відбувається з очима співрозмовника, можна дізнатися, чи правду він говорить. Брехати очима – справа не з легких. Їх вираз майже не піддається свідомому контролю, тому брехуна можна легко викрити. Для більшості людей дивитися в очі тим, кого вони свідомо обманюють, надто складно, тому вони часто та надовго відводять погляд, зовсім відвертаються від співрозмовника, більше, ніж звичайно, кліпають або починають красномовно "бігати очима”. З іншого боку, така поведінка може бути ознакою дискомфорту співрозмовника, а не брехні. Деякі вчені стверджують, що дискомфорт проявляється у звужених зіницях: коли людина дивиться на те, що їй неприємно – її зіниці зменшуються.
Категорія: Формула стосунків | Переглядів: 2835 | Додав: Nata-LI | Рейтинг: 2.8/6

ЧОЛОВІКИ СТВОРЕНІ ДЛЯ СІМ'Ї. ЧОЛОВІК ЗА ГОРОСКОПОМ
СПІВБЕСІДА. ЯК ПРОЙТИ СПІВБЕСІДУ. ПОРАДИ. ПІДГОТОВКА ДО СПІВБЕСІДИ
ІНТИМНІ СТРИЖКИ
ПСИХОЛОГІЯ ПО ГУБНІЙ ПОМАДІ
АСПАРАГУС. ДОГЛЯД ЗА РОСЛИНОЮ
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ ПРО ДРУЖБУ.
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]