П`ятниця, 29.03.2024, 16:03
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО



Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 476
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Порадник » КРОТОН. ДОГЛЯД ЗА ВАЗОНОМ КРОТОН
15:44
КРОТОН. ДОГЛЯД ЗА ВАЗОНОМ КРОТОН
Картинка КРОТОН. ДОГЛЯД ЗА ВАЗОНОМ КРОТОН

В кімнатній культурі кро­тон — невелика рослина, хоча в природі цей чагарник не зрідка досягає у висоту 2 м. Крупне лопатеве листя може мати саму різну форму. На одній рослині вони бувають овальними, ланцетними, спіральний закрученнями і згорнутими. Шкіряста глянсова поверх­ня листкових пластинок забарвлена в темно-зелений колір. Проте однотонне забарвлення листя може спостерігатися лише в дорослих рослин. В молодих екземплярів листя прикрашені різноманітними малюнками. Квітки кротона не представляють декоративної цінності. Дрібні квітки рослини зібрані в невелику кисть, що поникла. У кімнатних умовах кротон квітне дуже рідко.

Догляд:

Для нормального розвитку кротона необхідне яскраве розсіяне освітлення. Прямі сонячні промені згубні для листя рослини. Краще місце розташування — вікна північної орієнтації. В період активного зростання кротон поливають помірно. Грунт в горщику постійно має бути злегка вологим, але не мокрим. Зайвий по­лив, як і його недолік, мо­же негативно позначитися на розвитку рослини. У жар­кі дні кротон обприскують теплою водою, що не містить вапна. Незалежно від обприскування, листя рослини необхідно регулярно протирати вологою ганчіркою, оскільки пилюка заважає нормальному газообміну. Взимку кількість води зменшують, не допускаючи пересихання земляної суміші. Кротон теплолюбивий. Він не переносить протягів і різких коливань температур. Літом його можна винести на свіже повітря, а зимою занес­ти в приміщення з температурою не менше 16°С. Молодий кротон пересаджують раз в 2 роки, доросліші екземпляри — у міру обплетення землі корінням рослини. В якості поживки використовують комплексні міне­ральні або квіткові суміші. Добрива вносять до грунту щонеділі влітку і дещо рідше взимку.

Кротон розмножують стеблови­ми черенками, обробивши місце зрізу порошком деревного вугілля. При вкоріненні черенків не­обхідне нижнє підігрівання грунту. Інший спосіб розмноження — відводками. Цей спосіб застосовують частіше, оскільки відводками, які відділяються від материнської рослини навесні при пересадці, приживаються краще. Садити відводками слід відразу після відділення, поки місце зрізу не підсохнуло.

Кротон слід обов'язково розміщати на деякій відстані від опалювальних при­борів, а горщик всього поставити в піддон з вологим торфом. При зрізанні листя або черенків кротон виділяє молочний сік, який містить велику кількість отруйних речовин, тому при пересадці або розмноженню необхідно додержуватись заходів обережності.

Для вирощування кротона використовують квіткову землю, куплену в магазині. У домашніх умовах її можна пригото­вить з 2 частин дер­нової, 2 частин листяної, 1 частини пе­регнійної землі і 1 частини піску.

Кротон слід розмножувати в місцях, недоступних для дітей і тварин, так як його молочний сік і дуже отруйний.

Категорія: Порадник | Переглядів: 14197 | Додав: Nata-LI | Теги: фото, Кротон, догляд за кротоном, кімнатні вазони | Рейтинг: 2.0/6

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТОМАТОЛОГА. ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ
МАКІЯЖ ДЛЯ КАРИХ ОЧЕЙ. ПІДБІР ТІНЕЙ ДЛЯ КАРООКИХ ДІВЧАТ
МОВА КВІТІВ. КВІТИ В ПОДАРУНОК.
ВЕСІЛЬНІ ЗАБОБОНИ. ПРИКМЕТИ НА ВЕСІЛЛЯ
ПЕЧІНОЧНИЙ ТОРТ
10 УРОКІВ ОРАЛЬНОГО СЕКСУ. УРОК 1 ТА УРОК 2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]