П`ятниця, 28.07.2017, 20:50
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО


ДЕНЬ ЗАЛІЗНИЧНИКА - 4 ЛИСТОПАДАФорма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 474
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Про секс » КАМАСУТРА. ЩО ТАКЕ КАМАСУТРА?
15:11
КАМАСУТРА. ЩО ТАКЕ КАМАСУТРА?
Картинка КАМАСУТРА. ЩО ТАКЕ КАМАСУТРА?

Камасутра - це древній індійський текст, який присвячений сфері чуттєвості, емоційності, сексу, насолоди і звичайно ж любові. *IN LOVE*  Ця сфера людського життя в індусів називається кама. Книга «Камасутра» є, свого роду, повним зібранням знань, які накопичилися у індусів у спеціалізованій науковій області камашастри. Автором даної книги є Ватьсьяян, а повна назва його книги - «Ватьсьяяна кама сутра», що перекладається як «Повчання про каму, що належать Ватьсьяяне». Ватьсьяяна жив приблизно в 3-му-4-му століттях н.е. Чесно кажучи, мене ці дані трохи вразили. Індуси, ще в 3-4 столітті вели дослідження в області еротики, сексуальності і насолоди, а в наші дні (кінець 20 - початок 21 століття) ця тема була під грифом табу. Для мене до цих пір залишається відкритим питання: «Чому люди закривалися від теми сексу?».

Тепер трохи про саму книгу Камасутри. Вона складається з 7 розділів, які містять 64 глави, зібрані в 49 частин.

Камасутра має наступні розділи:

  • Введення. Складається з 5 розділів. Розповідає про те, що таке любов взагалі та про її місце в житті кожної людини.
  • Про сексуальне єднання. Складається з 15 глав. У ній знаходиться глибокий аналіз різних типів попередніх ласк, поцілунків, оргазму, сексуальних поз, а також оральний секс, парафілії і ситуації любовного трикутника.
  • Про те, як знайти дружину. У 9 розділах оповідається про догляд за жінкою та весілля.
  • Про дружину. У 8-ми розділах розповідається як слід себе вести дружині.
  • Про дружин інших людей. Складається з 18 глав, в основному про звабу.
  • Про повій. Даний розділ складається з 9 розділів.
  • Таємне наставляння. Складається з 2-х розділів і оповідає про те, як зачаровувати оточуючих і відновлювати потяг.

Ватьсьяна вважав, що є всього 8 способів займатися любов'ю і в кожному із способів по 8 позицій. Тобто, в Камасутрі описується всього 64 сексуальні позиції. Зараз ви напевно скажете: «А як же поза 69?». Насправді пози з такою назвою в Камасутрі немає. Це пов'язано з тим, що розділ «Про сексуальне єднання», в якому описано всі 64 сексуальних пози, в наші дні, з причини своєї популярності, частіше за інших розділів перевидається. Видавці, в гонитві за аудиторією читачів йдуть на всілякі хитрощі - додаючи нові пози, щоб купували саме їх версію Камасутри. Тому, більшість книг про Камасутру далекі від оригіналу, а багато людей навіть думають, що цей один розділ з позами і є вся книга Камасутра. Хоча насправді, сексуальній практиці в книзі відведено всього лише п'ята частина, а самим позам всього 3 розділи. У більшій частині книги пропонуються роздуми про взаємини між чоловіком і жінкою, а також про те як бути гарною людиною. 

Ватьсьяяна кама сутра

Саме дивне, що в Камасутрі заняття сексом називається «божественним єднанням», що йде в розріз з моїми християнськими уявленнями про божественне. Автор книги вважав, що в сексі немає нічого поганого, а ось займатися ним легковажно він вважав гріхом.

Ще один цікавий факт про Камасутру. Пози, описані в оригіналі книги не були ілюстровані, вони згадувалися коротко, а іноді складалися усього лише з назви. Ілюстрації до книги "Камасутра" в основному беруться з монгольського живопису і вийшли з нього в XVI-XIX століттях індійських шкіл і стилів.

Повчання про каму, що належать Ватьсьяяне

Категорія: Про секс | Переглядів: 6568 | Додав: Nata-LI | Теги: камасутра, секс, Секс пози, Зваблення, книга любові, Любов, займатися сексом | Рейтинг: 2.8/6

ЩО ТАКЕ СВІТ? ВІДЕО
21 вересня 2010 року РІХДВО ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
ПРОФЕСІЯ БУХГАЛТЕРА. НАВЧАННЯ, РОБОТА, КАР'ЄРА БУХГАЛТЕРА.
КАЛЕНДАР ВАГІТНОСТІ. ВОСЬМИЙ ТИЖДЕНЬ ВАГІТНОСТІ
ПРИСЛІВ'Я ТА ПРИКАЗКИ ПРО ДРУЖБУ.
ХІРОМАНТІЯ. ВИВЧЕННЯ ДОЛОНІ РУКИ
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]