Четвер, 25.04.2024, 15:25
НОВИНИ
ОГОЛОШЕННЯ
КАР'ЄРА
ВІДПОЧИНОК
КРАСА ДУШІ І ТІЛА
КУЛІНАРІЯ
ЛЮБОВ
МАГІЯ
РОЗВАГИ
Погода в Україні
Інформаційний блок
ПОТОП 2020 НА ПРИКАРПАТТІ


СВИНИНА ЗІ СМАКОМ ВІСКІ


ВИПУСКНИЙ 2014 РОКУ- ЗАПУСК КУЛЬОК У НЕБО



Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Наше опитування
Чи вірите ви, що вірус H1N1 був справжнім?
Всього відповідей: 476
Друзі сайту
fantom2 - твій рідний сайт! Фільми, кліпи, мультфільми, архів MP3, програми, все до мобілок, книги - та багато цікавого. Великий форум, та море друзів
Наша кнопка
Журнал РІЗНОМАНІТ - Новини, любов, фільми, музика, гороскопи, рецепти, поради, подорожі, обої та багато іншого
Розмістіть нашу кнопку у себе на сайті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

журнал Різноманіт

Головна » Здоров'я » ГІЛКИ ЯЛИНИ ЧИ СОСНИ - ДЖЕРЕЛО ВІТАМІНУ С
14:48
ГІЛКИ ЯЛИНИ ЧИ СОСНИ - ДЖЕРЕЛО ВІТАМІНУ С
Картинка ГІЛКИ ЯЛИНИ ЧИ СОСНИ - ДЖЕРЕЛО ВІТАМІНУ С
Ялина — гарне вічнозелене дерево, яке шанується в багатьох народів. У давніх релігіях завжди вшановувалися сили природи, і дерева вважались тотемними, тобто такими, що допомагають людині. Сосна чи ялинка може працювати квартирним «оздоровлювачем» упродовж новорічних та різдвяних свят. Коли ж хвоя зрубаної лісової красуні почне осипатися, не поспішайте викидати її на смітник. Зберіть та добре підсушіть дрібні гілки і зелені голочки, а потім використовуйте їх для приготування цілющих ванн.
 
Настій хвої ялини корисний при захворюваннях дихальних органів, має антимікробну, знеболювальну, жовчогінну дію. Ялинові ванни допомагають лікувати застуду, ревматизм, безсоння, захворювання шкіри та нервової системи. «Чай» із хвої сосни має протизапальні, протимікробні, потогінні, жовчогінні, сечогiнні та знеболювальні властивості. А от відвари для полоскання горла, миття голови тощо краще готувати не з тих гілок, які прикрашали кімнату, а з тих, які були висушені відразу після придбання.
 
Хвойні породи містять велику кількість фітонцидів, смол та ефірних олій, які не дають розмножуватися багатьом бактеріям і найпростішим. Один гектар соснового бору за добу виділяє в атмосферу близько п’яти кілограмів фітонцидів, ялівцевого лісу — близько 30 кілограмів. Саме тому в хвойних лісах (особливо в молодому сосновому бору) повітря практично стерильне — незалежно від того, чи розташовані поруч якісь населені пункти. І хоч духмяна гілка не замінить прогулянки в цілющому лісі, її користь очевидна.
 
Медицині давно відомо, що фітонциди сосни, ялини, ялівцю згубно діють на стрептококи, стафілококи, дифтерійну і кашлюкову паличку. А смоли хвойних рослин здатні припиняти ріст бактерій дифтерії та білого стафілокока. Насичене фітонцидами повітря покращує роботу імунної системи і таким чином збільшує шанси людини залишитися здоровою у період збільшення кількості хворих на грип, ГРВІ та інші інфекційні захворювання. До того ж — гарне джерело вітаміну С. Утім треба розуміти, що найкращий результат дасть комплексна профілактика: і прийом вітамінів, і вживання необхідної кількості рідини, і загартування в розумних межах.
 
Хвоя ніколи не буває зайвою. Принесіть ці гілочки додому, висушіть, і матимете до весни гарний засіб лікування й профілактики різних захворювань.
 
 
Категорія: Здоров'я | Переглядів: 5165 | Додав: Nata-LI | Теги: ялинові ванни, чай із хвої, гілки ялини чи сосни, протизапальні протимікробні властив, вітамін С, смол та ефірних олій, ялина | Рейтинг: 2.7/3

ДОБАВКИ ДЛЯ ВАНН. СІЛЬ, ПІНА, ОЛІЯ ДЛЯ ВАННИ - ВПЛИВ НА ОРГАНІЗМ
ІНТИМНА ГІГІЄНА ЖІНКИ. ДОГЛЯД ЗА ІНТИМНИМИ МІСЦЯМИ
СТРІТЕННЯ. СТРІТЕНСЬКА ВОДА І СТРІТЕНСЬКА СВІЧКА
АПЕЛЬСИН. ВІТАМІННИЙ КОМПЛЕКС.
АНІ ЛОРАК. КЛІП Shady Lady
НАСТОЯЩИЙ МІЛІЦІОНЕР. ЦІКАВЕ ВІДЕО
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]